جکوزی بادی

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی


جکوزی بادی چیست؟

جکوزی بادی یا جکوزی پیش ساخته یکی از پر طرفدار ترین محصولات بادی و آماده تولید شده در زمینه تفریحات آبی، آبدرمانی و ریلکسیشن بوده که توسط شرکت های بزرگی همچون اینتکس و بست وی عرضه می شود. یک جکوزی بادی قابل حمل به دلیل امکان راه اندازی و جمع شدن سریع و آسان و از طرفی داشتن لوازم کامل، کیفیت ساخت بالا و امکان جا به جایی توسط انواع وسیله های نقلیه به بهترین جایگزین انواع جکوزی بتنی و جکوزی ثابت تبدیل شده است از همین رو فروش بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است.

جکوزی بادی و قیمت انواع جکوزی بادی پیش ساخته اینتکس و بست وی به همراه گرمکن آب و پمپ تصفیه آب و پمپ باد و فروش انواع لوازم جانبی جکوزی پیش ساخته برزنتی در نمایندگی مستر اینتکس، فروش انواع محصولات بادی و پیش ساخته و خرید انواع جکوزی بادی 4 نفره و 6 نفره به همراه درپوش و هیتر آب و تصفیه آب فیلتری.

خرید جکوزی بادی اینتکس

انواع جکوزی بادی از نظر طراحی

 • جکوزی بادی گرد:

متداول ترین و متنوع ترین مدل از انواع جکوزی پیش ساخته و بادی را در می توان در مدل های گرد یافت کرد. اکثرا جکوزی ها دارای طراحی ظاهری بدنه گرد بوده زیرا در طراحی های گرد صورت گرفته همچون انواع استخر پیش ساخته گرد و ایزی ست، فضای بیشتری جهت نشستن و ریلکس کردن در آب فراهم می شود. جکوزی گرد دارای تنوع ابعادی بوده تا بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس نیاز خود افزایش دهد.

 • جکوزی بادی مربعی:

مدل دیگری از جکوزی بادی تولید شده، جکوزی مربعی بوده که حداقل ظرفیت آنها 3 الی 4 نفر در حالت نشسته خواهد بود. ساختار بدنه و نوع متریال آنها با مدل های گرد تفاوتی نداشته و تنها از نظر طراحی ظاهری متفاوت هستند. در جکوزی پیش ساخته گرد نیز دست شما در انتخاب ابعاد مورد نظر باز خواهد بود اما تنوع آنها به مدل های گرد نمی رسد.

 • جکوزی بادی بیضی:

این نوع جکوزی ها که دارای ابعاد و ظرفیت های بیشتری نسبت به مدل های گرد و مربعی بوده می تواند برای جمعیت های بیشتری جهت ریلکس کردن و تفریحات آبی مورد استفاده قرار بگیرد. از آنجایی که مدل های گرد و مربعی معمولا ظرفیت های 3 الی 4 نفره داشته در جکوزی بیضی بادشو می توانید حداقل 5 الی 6 نفر را جای دهید.

 • جکوزی بادی چند ضلعی:

یکی از مدل های فانتزی از نظر طراحی ظاهری را می توان به جکوزی بادی چند ضلعی اختصاص داد. این مدل از جکوزی ها نیز دارای ابعاد متفاوت اما با تنوع کمتر بوده و از طرفی ضلع های معینی را برای تکیه دادن افراد جهت نشستن در آب ایجاد کرده است.

نمایندگی جکوزی پیش ساخته

راهنمای خرید جکوزی بادی و پیش ساخته

برای خرید جکوزی بادی و پیش ساخته می بایست چند ویژگی و خصوصیت مهم را در نظر بگیرید تا به مناسب ترین گزینه جهت خرید و استفاده برسید. این ویژگی ها عبارتند از:

 1. جنس و متریال جکوزی بادی: مهمترین خصوصیتی که هم از سوی تولید کننده و هم مصرف کنندگان مورد توجه قرار می گیرد، متریال و جنس بدنه جکوزی بادی می باشد زیرا در کیفیت و طول عمر آنها تاثیر بسزایی دارد. متریالی که معمولا برای ساخت جکوزی بادی استفاده می شود از پلاستیک PVC وینیل با ساختار سه لایه بوده که در برخی مدل ها با تکنولوژی فایبرتک یا همان الیاف شمعی ترکیب می شوند تا بدنه ای ضخیم را ایجاد کنند. بدنه اصلی بخصوص در قسمت دیواره ها به صورت دو جداره طراحی شده که در فضای داخلی از لایه های ضخیم پی وی سی استفاده شده است تا امکان تکیه دادن و حتی نشستن روی لبه جکوزی را فراهم سازد. در تعدادی از مدل های جدید نیز از متریال PVC با لایه بیرونی طرح چوب استفاده شده که مانند برزنت از مقاومت و سختی بالایی برخوردار است تا در برابر نور آفتاب و دمای متفاوت آب مقاومت لازم را داشته باشد.
 2. برند و شرکت تولید کننده جکوزی بادی: دو برند بزرگ و معروف در تولید محصولات بادی اقدام به ساخت و عرضه انواع جکوزی بادی و پیش ساخته می کنند که این دو برند شامل شرکت اینتکس و بست وی می شود. جکوزی بادی اینتکس و جکوزی بادی بست وی در مدل های متنوعی از نظر طراحی و ابعاد و همچنین از نظر لوازم اصلی و جانبی تولید شده اند تا نیاز مصرف کنندگان را بر اساس محل و تعداد نفرات استفذه کننده افزایش دهد.
 3. لوازم اصلی جکوزی بادی: مهمترین لوازم جانبی ای که همراه هر جکوزی بادی یا پیش ساخته قرار داده می شود پمپ مرکزی آن بوده که به صورت 4 کاره ساخته شده است. درون این دستگاه مرکزی یک پمپ باد برقی برای راه اندازی و خالی کردن باد جکوزی، یک پمپ تصفیه آب فیلتری با قابلیت تعویض فیلتر کاغذی، دستگاه حباب سازی آب همچون دستگاه های حباب ساز جکوزی بتنی و همچنین هیتر یا گرم کننده آب با قابلیت تنظیم دما تعبیه شده است تا نیازی به تهیه هیچکدام از این لوازم مهم و پر کاربرد برای جکوزی خریداری شده نباشید. یک صفحه کنترل مرکزی نیز روی دستگاه تعبیه شده تا از این قسمت امکان استفاده و تنظیم راحت تر پمپ و دستگاه های داخلی را داشته باشید.
 4. ابعاد و ظرفیت جکوزی بادی: ابعاد تولید شده تمام جکوزی های بادی در هر نوع ساختار گرد مشابه هم بوده و تنوع آنها از نظر ابعادی کمی با هم متفاوت هستند (در حد ظرفیت یک نفر). این تنوع ابعادی در مدل های مربعی، چند ضلعی و همچنین در مدل های بیضی شکل نیز مشاهده بوده بنابراین در زمان خرید می بایست به ابعاد جکوزی مورد نظر نیز با توجه به محل استفاده دقت لازم را داشته باشید.

فروش حضوری جکوزی بادی با لوازم

موارد موثر در قیمت جکوزی بادی

 • نوع طراحی و ساختار بدنه: 

همانطور که در فوق نیز اشاره کردیم نوع طراحی بدنه می تواند یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت جکوزی پیش ساخته یا بادی باشد. معمولا در مدل های گرد می توانید جکوزی ارزان قیمت بیشتری را پیدا کرده و سپس از نظر مقرون به صرفه بودن روی مدل های مربعی، چند ضلعی و بیضی حساب ویژه باز کنید. در حالت کلی یک جکوزی بادی یا پیش ساخته نسبت به ساخت جکوزی بتنی بسیار مقرون به صرفه تر برای مصرف کنندگان تمام خواهد شد. داشتن دستگاه مرکزی که خود شامل 4 دستگاه و پمپ دیگر بوده نیز گواه بر این مورد می باشد.

 • ابعاد و ظرفیت:

ابعاد و ظرفیت آشکار ترین ویژگی در تفاوت قیمت بین انواع جکوزی بادی می باشد از همین رو هر چقدر ابعاد و ظرفیت آنها افزایش پیدا کند به مراتب قیمت جکوزی آماده و قابل حمل نیز افزایش خواهد یافت.

 • قدرت و ظرفیت دستگاه های مرکزی:

قدرت دستگاه های مرکزی تعبیه شده روی انواع جکوزی بادی بر اساس ابعاد و ظرفیت آنها کمی متفاوت خواهند بود. پمپ تصفیه آب، گرم کننده آب و دستگاه حباب ساز سه پمپ یا دستگاه مهم برای یک جکوزی بوده که در مدل های سایز بزرگ دارای قدرت بیشتری می باشد در نتیجه باعث افزایش قیمت در سایز های بزرگ خواهد شد.

 • برند تولید کننده:

امروزه هر دو برند اینتکس و بست وی که تولید کننده انواع جکوزی بادی بوده پا به پای یکدیگر اقدام به تولید با کیفیت ترین مدل ها کرده اند از همین رو دیگر نمی توان تفاوت خاصی میان جکوزی بادی این دو برند قائل شد در نتیجه خرید از هر برند برای مصرف کنندگان مانعی نخواهد داشت. تفاوت هایی همچون در ابعاد، رنگ و طراحی ظاهری این دو برند را از یکدیگر متمایز می سازند اما هر شرکت تولید کننده نیز قیمت های پیش فرض و تعیین کننده خود را دارند.

لوازم جانبی جکوزی بادی

از دیگر لوازم جانبی که می توانید برای جکوزی بادی خود به صورت مجزا تهیه کنید عبارتند از: 

 1. کلرزن جهت کمک در تصفیه آب جکوزی
 2. انواع چراغ ساده و رنگی برای داخل و بیرون آن جکوزی
 3. نشیمن مخصوص کف جکوزی برای افراد مصرف کننده
 4. بالش یا کوسن بادی برای اتصال به لبه جکوزی
 5. جا لیوانی های یک و یا دو عددی
 6. فیلتر تصفیه کاغذی
 7. سبد قرص کلر برای تصفیه مجزای آب
 8. بالش فومی برای راحتی بیشتر هنگام ریلکس کردن داخل جکوزی
 9. کیت نظافت آب جکوزی
 10. استند آویز لباس و حوله
 11. زیرانداز و درپوش جکوزی بادی

نحوه راه اندازی و احداث جکوزی بادی

همانطور که ذکر کردیم در درون دستگاه مرکزی یک پمپ باد برقی با قابلیت پمپاژ و مکش باد با قدرت بالا تعبیه شده که همانند پمپ باد برقی تعبیه شده روی انواع تخت خواب بادی به سرعت جکوزی شما را با زدن یک دکمه راه اندازی و جمع خواهد کرد در نتیجه نیازی به استفاده از پمپ باد های مجزا نخواهد بود. تنها نکته ای که برای راه اندازی جکوزی بادی وجود داشته در استفاده از زیرانداز و درپوش مطمئن برای مراقبت از قسمت کف و فضای داخلی آنها خواهد بود.

جکوزی بادی خانواده

آیا جکوزی بادی قابل تعمیر است؟

جکوزی بادی و پیش ساخته همانند دیگر محصولات بادی در برابر برخورد سخت اشیای تیز حساس خواهد بود. با وجود اینکه متریال آنها نسبت به بسیاری از محصولات بادی دیگر ضخیم و مقاوم تر بوده اما در صورت برخورد جدی یک شی تیز قابل آسیب هستند در نتیجه می بایست در زمان استفاده این مورد را در نظر بگیرید. همچنین دقت داشته باشید که به هیچ عنوان روی بدنه جامپ یا پرش انجام ندهید تا لایه های داخلی آسیبی نبیند. البته در صورت آسیب دیدن جکوزی مورد نظر چه به صورت سهوی یا عمدی امکان تعمیر و استفاده مجدد از آن توسط تعمیرکاران مجرب فروشگاه مستر اینتکس فراهم خواهد بود تا نگرانی بابت یک بار مصرف بودن آنها نباشد.

آیا می توان جکوزی بادی را در فضای باز استفاده کرد؟

امکان استفاده از جکوزی بادی در فضای باز همیشه فراهم بوده و در بازه های زمانی کوتاه هیچ آسیبی در برابر شرایط جوی مختلف نخواهد دید اما در صورتی که قصد استفاده طولانی مدت در فضای باز بخصوص در برابر آفتاب فصول گرما را داشتید بهتر است از یک سایه بان برای آنها استفاده نمایید تا در افزایش طول عمر جکوزی ها موثر باشد.

فروش جکوزی بادی و پیش ساخته

فروش جکوزی بادی و پیش ساخته توسط فروشگاه مستر اینتکس به عنوان نمایندگی اینتکس به سه روش اینترنتی، حضوری و تلفنی امکان پذیر می باشد از همین رو می توانید حتی مشاوره لازم را از همکاران ما به روش غیر حضوری و حضوری دریافت کرده و در نهایت اقدام به خرید کنید.