بلاگ

تشک بادی برای چادر مسافرتی

تشک بادی برای چادر مسافرتی

تشک بادی برای چادر مسافرتی یکی از مهمترین و کاربردی ترین لوازم سفر برای استراحت و خواب بوده که توسط نمایندگی اینتکس عرضه می شود. این نوع تشک ها دارای حجم و وزن کم، کیفیت ساختاری بالا، قیمت مناسب و امکان راه اندازی سریع را داشته و بهترین گزینه برای ایجاد پوشش ضخیم و راحت برای کف انواع چادر سفری خواهد بود.
تولیدی مبل هپی چیر‌

تولیدی مبل هپی چیر‌

تولیدی مبل هپی چیر مستر اینتکس، به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشتاز در زمینه انواع مبل هپی چیر، مبل شنی و بین بگ شناخته شده که مبل های راحتی در مدل های متنوعی را از نظر ابعاد، متریال و جنس بدنه، نوع طراحی و رنگبندی عرضه کرده و توسط فروشگاه و نمایندگی اینتکس به فروش می رساند.
هپی چیر چیست؟

هپی چیر چیست؟

هپی چیر یا مبل راحتی شنی، پر طرفدار ترین و پر فروش ترین مبل غیر بادی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که در مدل های متنوعی ساخته و عرضه می شوند. مبل هپی چیر نوعی مبل راحتی با انعطاف پذیری و شکل پذیری بالا بوده که با پرداخت هزینه ای مناسب می توانید نیاز های خود را در زمینه استراحت و خواب در فضای باز و بسته بر طرف کنید.
خرید حضوری کاناپه بادی تخت شو

خرید حضوری کاناپه بادی تخت شو

خرید حضوری کاناپه بادی تخت شو از فروشگاه محصولات بادی مستر اینتکس به سادگی امکان پذیر بوده و شما می توانید انواع کاناپه بادی تخت خواب شو یک نفره و دو نفره را با مرجعه به دفتر فروش نمایندگی اینتکس تهیه و خریداری کنید. فروشگاه اینتکس کاناپه بادی تخت شو اینتکس و بست وی را عرضه کرده و امکان ارسال به تمامی نقاط ایران را نیز خواهد داشت.
تعمیر محصولات بادی

تعمیر محصولات بادی

یکی از مهمترین ویژگی ها و خصوصیت انواع محصولات بادی، قابلیت تعمیر آنها بوده که خیال هر مصرف کننده ای را بابت یک بار مصرف نبودن آنها راحت کرده است بنابراین در صورت آسیب دیدن محصول بادی مورد نظر شما به سادگی امکان ترمیم آن در کوتاه ترین زمان و با هزینه ای مقرون به صرفه نسبت به ارزش کالا توسط خود مصرف کنندگام و یا تعمیر کاران مجرب فروشگاه مستر اینتکس (نمایندگی اینتکس) فراهم خواهد بود.
استخر پیش ساخته با ارتفاع زیاد

استخر پیش ساخته با ارتفاع زیاد

استخر پیش ساخته با ارتفاع زیاد، از بزرگترین استخر پیش ساخته آماده و روکار عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس محسوب شده که در ابعاد متفاوتی تولید شده اند تا بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس نیاز های خود افزایش دهند. استخر پیش ساخته بلند توسط برند اینتکس و بست وی تولید شده و به همراه لوازم جانبی کاملی توسط فروشگاه مستر اینتکس عرضه می شوند. در ادامه مطلب به بررسی این نوع استخر آماده و قاب حمل خواهیم پرداخت...
مبل بادی تخت خواب شو ارزان

مبل بادی تخت خواب شو ارزان

مبل بادی تخت خواب شو ارزان یکی از پر فروش ترین و پر کاربرد ترین مبل بادی چند کاره عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که در مدل های یک نفره و دو نفره تولید شده اند. این مدل از مبل بادی تختخواب شو می تواند نه تنها برای استراحت های کوتاه مدت، تماشای تلویزیون، بازی های رایانه ای و مطالعه، بلکه برای خواب نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه به بررسی بیشتر این محصول بادی خواهیم پرداخت...
قایق بادی مخصوص دریا

قایق بادی مخصوص دریا

قایق بادی مخصوص دریا، شامل قایق بادی تولید شده توسط برند هایی همچون اینتکس و بست وی بوده که هر برند از تنوع بالایی برخوردار می باشد. قایق بادی دریا در ظرفیت های 2 الی 6 نفره با طراحی و ساختار متفاوت تولید شده و دارای متریال مقاوم با ساختار ایمن می باشند در نتیجه بازه انتخاب مصرف کنندگان را افزایش داده است. فروشگاه مستر اینتکس به عنوان نمایندگی اینتکس در ادامه به معرفی بیشتری از انواع قایق بادی مخصوص دریا پرداخته تا راهنمای خرید مناسبی برای شما باشد.
راهنمای خرید ترامپولین

راهنمای خرید ترامپولین

یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین لوازم تفریحی و ورزشی هوازی، ترامپولین بوده که امروزه تنوع بالایی از آن تولید و توسط نمایندگی اینتکس عرضه می شود. ترامپولین ها از نظر طراحی و ساختار بدنه، ابعاد و متریال مدل های متفاوتی دارند که پر طرفدار ترین آنها ترامپولین فنری و ترامپولین کشی می باشد که در ادامه مطلب به بررسی بیشتر آنها خواهیم پرداخت تا راهنمای خرید مناسبی برای شما باشد.
بزرگترین استخر بادی

بزرگترین استخر بادی

استخر بادی متنوع ترین و پر طرفدار ترین محصولات بادی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که از مدل های مختلفی از نظر ابعاد، ظرفیت آب، نوع ساختار بدنه و سنین مودر استفاده بهره مند می باشد. بزرگترین استخر بادی تولید شده دارای مدل های گرد، مستطیلی، بیضی و مربعی بوده که برای تمامی سنین قابل استفاده می باشد. این نوع استخر ها برای فضای باز نیز مناسب بوده و جهت آفتاب گرفتن سنین بزرگسال در آب و ریلکس کردن مورد استفاده قرار می گیرد.
راهنمای خرید چادر بازی کودک

راهنمای خرید چادر بازی کودک

چادر بازی کودک یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین لوازم تفریحی کودکان و نوجوانان محسوب شده که در مدل های متنوعی از نظر طراحی و ساختار بدنه و ظاهری توسط نمایندگی اینتکس عرضه شده است. از پر فروش ترین چادر کودک می توان به چادر بازی بادی، چادر بازی سرخپوستی، چادر بازی تونل دار در مدل های بادشو و پارچه ای با فریم های فایبرگلاس اشاره نمود.
بهترین استخر بادی کودک

بهترین استخر بادی کودک

راهنمایی خرید بهترین استخر بادی کودک و اطلاعات انواع استخر بادی بچگانه برای حیاط و بالکن و باغ در ابعاد متنوع و کیفیت های مختلف در نمایندگی فروش انواع استخر بادی کودک و بزرگسال و خانوادگی با ارتفاع متنوع که در ادامه به معرفی چند مدل خواهیم پرداخت.
بهترین مارک چادر مسافرتی

بهترین مارک چادر مسافرتی

چادر مسافرتی یکی از مهمترین و پر فروش ترین لوازم سفر محسوب شده که توسط برند ها و شرکت های زیادی تولید می شود. در این میان بهترین مارک چادر مسافرتی بستگی به طراحی و ساختار، متریال و همچنین خصوصیت های ساختاری دارد. تمامی برند های ذکر شده در ادامه مطلب، مدل هایی با کیفیت ساختاری بالا تولید کرده اند که بازه انتخاب مصرف کنندگان را افزایش داده است.
بهترین ترامپولین خانگی

بهترین ترامپولین خانگی

ترامپولین خانگی و ترامپولین آپارتمانی یکی از پر فروش ترین ترامپولین عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که برای سنین مختلف کودکان و بزرگسالان تولید شده است. بهترین ترامپولین خانگی دارای متریالی مقاوم در بدنه اصلی خود بوده و همچنین بستگی به نوع طراحی و ساختار بدنه و ابعاد آن خواهد داشت. در ادامه مطلب به ویژگی ها و خصوصیت های بهترین ترامپولین منزل اشاره خواهیم کرد.
راهنمای خرید میز و صندلی تاشو

راهنمای خرید میز و صندلی تاشو

میز و صندلی تاشو مسافرتی و خانگی امروزه یکی از پر فروش ترین لوازم در زمینه استراحت و سفر بوده که در مدل های بسیار متنوعی تولید شده است. صندلی تاشو و میز تاشو از نظر طراحی و متریال مدل های مختلفی داشته و دارای ابعاد های متفاوتی می باشند که جهت خرید آنها می توانید راهنمای خرید میز صندلی تاشو را مطالعه نموده و در کنار آن از همکاران ما در فروشگاه محصولات بادی مستر اینتکس راهنمایی لازم را دریافت کنید.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...