تخت خواب بادی یک محصول مناسب برای استراحت و خواب می باشد که نسبت به تخت خواب های سنتی و تشک دارای یک سری مزیت است که این محصول را در بین عموم مردم پر طرفدار کرده است. تخت خواب بادی امکان حمل و نقل آسانی دارد و ابعاد بسته بندی آن بسیار کوچک و نسبت به تخت خواب های کلاسیک ناچیز است، تخت خواب بادی دارای قیمت خرید مقرون بصرفه ای نسبت به تخت خواب کلاسیک می باشد و مهم ترین مورد و مزیت تخت خواب بادی این است که در صورت عدم نیاز به راحتی می توانید آن را جمع آوری کرده و از فضای اشغال شده نهایت استفاده را بکنید. برای مشاهده انواع تخت خواب بادی می توانید به دسته بندی تخت بادی رجوع کرده و انواع تخت بادی یک نفره و دو نفره را مشاهده و در صورت نیاز خریداری کنید. در این مطلب قصد داریم تا نکات مهم و قابل توجه در هنگام خرید حضوری تخت بادی را بیان کنیم تا خرید مطمئن و با آگاهی بالایی داشته باشید.


انواع تخت بادی و کاربرد آن

تخت خواب بادی یک محصول بسیار کاربردی می باشد، از این محصول برای خوابیدن و استراحت کردن در داخل منزل، محل کار، مسافرت و داخل چادر مسافرتی استفاده می شود. نرمی و کیفیت خواب تخت خواب بادی فرقی با تخت خواب کلاسیک ندارد، پس از این تخت خواب می توانید به عنوان تخت خواب اصلی خودتان استفاده کنید. بسیاری از افراد که در منزل فضای کمی دارند و امکان قرار دادن تخت خواب ثابت ندارند از این محصول استفاده میکنند و در صورت عدم نیاز آن را جا به جا و یا جمع آوری میکنند، برخی افراد از این محصول به عنوان تخت خواب مهمان استفاده میکنند که از تخت و تشک کلاسیک بسیار بهتر و کاربردی تر است. با توجه به کاربرد های تخت بادی خرید این محصول بسیار منطقی و مقرون بصرفه است. افرادی که در اتاق خود فضای بسیار کمی را دارند بهتر است که از این تخت بادی کمجا خریداری کنند.

تخت بادی کمپینگ


ابعاد و ظرفیت تخت خواب بادی

در هنگام خرید حضوری و یا اینترنتی تخت خواب بادی باید به موضوع ابعاد و ظرفیت آن توجه فراوانی داشت. تخت خواب بادی در ابعاد و ظرفیت های مختلفی ساخته شده است. عمدتا تخت خواب بادی یک نفره و دو نفره می باشد اما ابعاد های آنها متفاوت می باشد. بهترین ابعاد برای تخت خواب بادی یک نفره  99 سانتی متر به عرض و 191 سانتی متر به طول و ارتفاع 56 سانتی متر می باشد. بلند ترین تخت بادی اینتکس و بست وی ارتفاع 56 سانتی متری دارند. شایان ذکر است که در هنگام خوابیدن هر چقدر ارتفاع تخت بادی شما بیشتر باشد خوابی راحت تر خواهید داشت.بهترین و استانداردترین تخت خواب بادی های دو نفره نیز دارای ابعادی برابر با 152 سانتی متر به عرض، 201 سانتی متر به طول و 56 سانتی متر به ارتفاع می باشد. البته گفتنی است که ارتفاع تخت خواب بادی از 36 سانتی متر تا 56 سانتی متر می باشد که برخی از محصولات شاهد ارتفاع های مختلف هستیم. در هنگام خرید حضوری تشک تخت بادی یک نفره و دو نفره حتما به ابعاد آن توجه فرمایید زیرا این ابعاد قابل جابجایی و تغییر نیست.

تشک بادی یک نفره بست وی

متریال و جنس بدنه تخت خواب بادی

متریال استفاده شده در ساخت تخت خواب بادی از چندین نوع مختلف است که بهترین آنها پی وی سی با روکش جیر می باشد. تخت بادی ممکن است که از پی وی سی، برزنت، جیر ساخته شده باشد که هر کدام دارای کاربردی خاص است. از تخت بادی برزنتی در مسافرت و کمپینگ بیشتر استفاده می شود و از پی وی سی و جیر در منازل و به عنوان تخت خواب اصلی استفاده میکنند. بدنه برخی از محصولات ممکن است که از پی وی سی ساخته شده باشد و در برخی از محصولات با روکش جیر می   باشد. پی وی سی به کار رفته در ساخت این محصولات باید ضد حساسیت و ضد بو باشند و همچنین زمانی که از روکش جیر برای این محصولات استفاده می شود. در هنگام خرید به روکش جیر تخت بادی توجه داشته باشید زیرا این روکش جیر موجب می شود که در زمان خوابیدن از تعریق شما جلوگیری شود.


پمپ باد تخت بادی

بر روی اکثر تخت خواب بادی ها پمپ باد برقی قرار گرفته شده است که به کمک این پمپ بادی می توانید محصول خود را باد کرده و یا آن را وکیوم و خالی از باد کرده، پمپ باد یک وسیله بسیار کاربردی در زمان استفاده از تخت بادی است. شایان ذکر است که در برخی از تخت بادی های مسافرتی پمپ باد باتری خور و یا پمپ باد شارژی قرار گرفته شده است. در هنگام خرید تخت خواب بادی حتما به نوع پمپ باد تعبیه شده در بدنه آن توجه داشته باشید.


خرید تخت بادی اینتکس از فروشگاه تخت بادی

برای خرید تخت خواب بادی می توانید از فروشگاه مستر اینتکس اقدام به عمل آورید. فروشگاه تخت خواب بادی اینتکس مستر اینتکس تمامی محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت بفروش می رساند. با خرید تخت خواب بادی می توانید خوابی راحت را در هر مکانی تجربه کنید. فروشگاه اینتکس تمامی محصولات خود را به سه روش تلفنی، حضوری، اینترنتی بفروش می رساند و سفارشات خود را به سراسر کشور ارسال میکند.