تشک بادی از سری محصولات بادی ساخته شده توسط برندهای تولیدکننده انواع لوازم بادی می باشد. تولیدکننده های تشک بادی این محصول را در چندین مدل و ابعاد تولید کرده اند که با خرید آن می توانید در منزل، محل کار و یا مسافرت از آن استفاده کرده و دیگر نیازی به استفاده از تشک های سنتی نخواهید داشت کما اینکه خواب این محصول بسیار راحت تر از تشک های سنتی می باشد، در این مقاله قصد داریم تا در مورد موارد حائز اهمیت در هنگام خرید حضوری تشک بادی را به شما خاطر نشان کنیم و با بررسی این مسائل نسبت به خرید تشک بادی درست و مطمئن عمل کرده. فروشگاه اینتکس مستر اینتکس انواع تشک بادی یک نفره، دو نفره در ابعاد های مختلف و با کاربردهای خاص و مختلف را بفروش می رساند و همچنین تمامی محصولات این فروشگاه تولید به روز می باشند که اصلی ترین موضوع در هنگام خرید تشک بادی باید به آن دقت کرد همین سال تولید است که بیشتر راجع به این موضوع توضیحاتی خواهیم داد.


کاربرد و نوع تشک بادی

تشک بادی زیر دسته محصولات استراحت و خواب می باشد که با خرید تشک بادی می توانید در منزل به عنوان تشک خواب در محل کار به عنوان تشکی برای رفع خستگی و خوابیدن و در مسافرت به عنوان تشک خواب و یا تشک بادی روی آب از آن استفاده کرد. وجه تمایز این تشک بادی با تشک های معمولی و سنتی در ابعاد بسته بندی آن می باشد، این تشک بادی را می توانید در ساک و یا کوله پشتی خود به راحتی حمل کنید ولی تشک های سنتی فضای بسیار زیادی از شما را اشغال میکند که یک امر بسیار مهم و حائز اهمیت است. تشک بادی دارای چندین کاربری و نوع می باشد که به صورت تخصصی به آنها پرداخته شده است. برخی از تشک بادی ها مناسب برای استفاده در مسافرت می باشد. مقاومت بدنه این تشک بادی ها بسیار بیشتر می باشد زیرا متریال استفاده شده در ساخت آنها با تشک بادی های معمولی متفاوت است. تشک بادی مناسب برای منزل و خوابیدن روزمره این تشک بادی دارای خواب بسیار راحت تر است و رویه آن اغلب از جیر ساخته شده است که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و همچنین خواب راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. تشک بادی روی آب این محصول کاملا ماهیت متفاوتی دارد و از این محصول صرفا برای داخل استخر و روی آب استفاده می شود.


ابعاد تشک بادی

یکی از مهم ترین موضوعات که در هنگام خرید باید به آن توجه فراوانی شود ابعاد تشک بادی می باشد، تشک بادی ها اغلب در دو ابعاد 1 نفره و 2 نفره ساخته شده اند اما در تشک بادی 1 نفره دو ابعاد مختلف و در تشک بادی دو نفره 3 ابعاد مختلف داریم که در هنگام خرید تشک بادی بادی باید به ابعاد آن بسیار توجه کرد. تشک بادی یک نفره در دو عرض 76 و 99 سانتی متری تولید شده است و تشک بادی دو نفره در 3 عرض، 137، 158 و 198 ساخته شده اند. در هنگام خرید باید به این ابعاد توجه کنید تا تشک بادی خریداری کنید که مناسب برای فضای خالی شما باشد. ارتفاع تشک بادی معمولا 25 سانتی متری است که این موضوع خواب شما را راحت تر میکند. البته در بعضی از تشک بادی کمپینگ و مسافرتی ارتفاع بین 18 الی 22 سانتی متر می باشد که راحت داخل چادر مسافرتی قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که وزن تشک بادی یک نفره تقریبا 2 کیلوگرم و تشک بادی دو نفره تا 5 الی 6 کیلوگرم هم می باشد.

تشک بادی یک نفره

تشک بادی دو نفره                  تشک بادی یک نفره                                                                      تشک بادی دو نفره


جنس بدنه و متریال تشک بادی

مقاومت تشک بادی تنها به جنس بدنه و متریال آن بستگی دارد در هنگام خرید حضوری تشک بادی خواب یک نفره و دو نفره باید به جنس بدنه و متریال استفاده شده در ساخت تشک بادی نهایت دقت را داشت. بهترین متریال که خواب تشک را راحت و مقاومت آن را بالا میبرد. پی وی سی می باشد که رویه آن از جیر و زیر آن وینیل می باشد. این متریال خوابی راحت را برای شما به ارمغان می آورد، رویه جیر کاملا ضد تعریق می باشد و از عرق کردن شما در هنگام خوابیدن جلوگیری میکند. برخی از تشک بادی ها نیز به صورت الیاف دار ساخته شده است که به علاوه باد داخل آن یک سری بافت الیاف مصنوعی نیز قرار داده شده است که نرمی خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. شایان ذکر است که پی وی سی امکان تعمیر را به شما میدهد و در صورت بروز هر گونه آسیب به راحتی می توانید آن را تعمیر کنید. البته تنها در صورت برخورد شی تیز و حرارت مستقیم آتش مورد آسیب قرار میگیرد.

جنس بدنه تشک بادی


سال ساخت تشک بادی

مهم ترین عاملی که در هنگام خریدن باید به آن دقت داشت سال ساخت تشک بادی می باشد. به صورت کلی بدنه تشک بادی ها دارای مقاوت بالایی هستند اما در صورت ماندگاری بالا در بسته بندی خود ممکن است که از قسمت های تا خورده آسیب پذیر شوند و در طول مدت استفاده شما را اذیت کند. البته شرکت های تولیدکننده تشک بادی نظیر اینتکس و بست وی هر چند سال یک بار تولیدات خود را بروز میکنند و امکانات بیشتر و متریال را بهبود میبخشیند. فروشگاه مستر اینتکس واردکننده اصلی محصولات اینتکس می باشد و تمامی محصولات این برند را با جدیدترین سال تولید به فروش می رساند.


اقلام همراه تشک بادی

اینتکس که یکی از تولیدکنندگان بزرگ و مطرح لوازم بادی می باشد در یک سری از محصولات خود نظیر تشک بادی یک سری اقلام نیز قرار داده است به عنوان مثال، بالش بادی و پمپ باد دستی که در بسته بندی آن عکس اقلام همراه را درج میکند، در هنگام خرید تشک بادی حتما به اقلام همراه تشک بادی توجه فرمایید. در برخی از تشک بادی ها پمپ باد برقی تعبیه شده بر روی بدنه نیز قرار میگیرد. در صورت نیاز نیز میتوانید از فروشگاه مستر اینتکس انواع پمپ باد، بالش بادی و یا چسب تعمیرات نیز به صورت جداگانه تهیه فرمایید.


خرید تشک بادی

برای خرید تشک بادی اینتکس و بست وی میتوانید از نمایندگی اینتکس در ایران اقدام به عمل آوردید. فروشگاه مستر اینتکس نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که محصولات این برند را باضمانت اصالت کالا، نازلترین قیمت و بروز ترین سال ساخت بفروش می رساند. شایان ذکر است که فروشگاه تشک بادی مستر اینتکس مرکز تعمیرات محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران می باشد و تمامی محصولات بادی این دو برند را به صورت کامل تعمیرات انجام میدهند.