اینتکس یکی از تولیدکنندگان انواع استخر می باشد که در این زمینه محصولات متنوعی را تولید و روانه بازار کرده است که عبارت اند از، استخر بادی، استخری ایزی ست و استخر پیش ساخته. استخر پیش ساخته یکی از بهترین محصولات تولید شده توسط این برند می باشد که در رقابت سخت با استخر بتنی می باشد و در مواردی توانسته استخر بتنی را شکست دهد. در این مطلب قصد داریم تا نکات مهم و ضروری در هنگام خرید حضوری استخر پیش ساخته ایزی ست به شما بیان کنیم تا در هنگام خرید این مدل استخر بتوانید انتخابی درست و دقیق داشته باشید. همانطور که گفته شد استخر های تولید شده توسط این برند در انواع مختلف می باشد که در این مقاله یکی از پرفروش ترین نوع را مورد بررسی نکات قرار میدهیم که استخر ایزی ست می باشد.


استخر ایزی ست چیست؟

استخر ایزی ست از سری محصولات تولید شده توسط برند اینتکس و بست وی می باشد البته برند بست وی این مدل استخر های خود را تحت مدل فست ست تولید میکند. این استخر بادی طراحی بین استخر بادی و استخر پیش ساخته دارد. در استخر پیش ساخته بدنه از پی وی سی سه لایه برزنتی ساخته شده است که به وسیله فریم های آلومینیومی بدنه استخر روی زمین قرار میگیرد ولی در استخر ایزی ست با پر کردن آب در داخل آن فرم کلی استخر شکل میگیرد. بدنه استخر ایزی ست مانند استخر پیش ساخته از پی وی سی سه لایه ساخته شده است اما یک لایه از آن پی وی سی وینیل باد شو ساخته شده است که متریال این قسمت همانند استخر بادی می باشد. همانطور که گفته شد این استخر دارای طراحی شبیه استخر بادی و استخر پیش ساخته می باشد که از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر از استخر پیش ساخته می باشد. البته تفاوت های دیگری نیز بین این مدل استخر ها نیز وجود دارد که می توان به میزان گنجایش و ظرفیت اشاره کرد و مورد دیگر که شما در استخر بادی می توانید آب استخر را تا نصفه پر کرده و یا در استخر پیش ساخته همین طور اما در استخر ایزی ست باید آب تا قسمت باد شو پر شود.

استخر ایزی ست اینتکس

استخر فست ست بست وی


متریال استخر ایزی ست

در ساخت استخر ایزی ست و فست ست از متریال بسیار با کیفیت و با دوامی استفاده شده است. همانند استخر پیش ساخته از پی وی سی سه لایه استفاده شده است که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و همچنین مقاومت بالایی در برابر فشار، آسیب دیدگی و همچنین تابش نور خورشید از خودش نشان میدهد. البته در هنگام خرید حضوری این محصول باید سال ساخت آن را نیز در نظر گرفت تا بهترین عملکرد را از لحاظ متریال به شما بدهد. همانطور که گفته شده قسمتی از این استخر ایزی ست همانند استخر بادی می باشد و از پی وی سی وینیل ساخته شده است که این قسمت وظیفه حفظ تعادل استخر شما را بر عهده دارد.


متریال و جنس بدنه استخر ایزی ست


اقلام همراه استخر ایزی ست

در هنگام خرید حضوری استخر ایزی ست باید به اقلام همراه این استخر پیش ساخته توجه داشت. اینتکس و بست وی در برخی از استخر های خود از پمپ تصفیه آب استخر، زیرانداز استخر، نردبان استخر پیش ساخته و همچنین روکش نیز قرار داده است. اینتکس و بست وی در استخر ایزی ست پیش ساخته که ابعاد آنها بزرگ می باشد تمام لوازم را قرار داده است و در برخی نیز فقط پمپ تصفیه آب قرار داده است که با وجود این محصول دیگر نیازی به تعویض مجدد آب استخر نخواهید داشت زیرا پمپ تصفیه آن را به صورت کامل تصفیه و تمیز میکند. در استخر ایزی ست هایی که ارتفاع آنها بالای یک متر باشد نیز نردبان تاشو قرار داده است.


اقلام همراه استخر ایزی ست


ابعاد و ظرفیت آب استخر ایزی ست

در هنگام خرید استخر ایزی ست به ابعاد و ظرفیت آب نیز توجه زیادی باید داشته باشید زیرا با عدم توجه به این موضوع اگر استخر پیش ساخته شما از فضای شما بزرگ تر باشد کاملا غیر قابل استفاده خواهد بود. کوچک ترین ابعاد استخر ایزی ست قطر 191 سانتی متر می باشد و بزرگترین آن 549 سانتی متر می رسد. گفتنی است که تمامی استخر ایزی ست ها دارای طراحی گرد شکلی هستند. هر چه ابعاد استخر پیش ساخته بیشتر باشد ظرفیت آب آن نیز بیشتر می باشد و لزوم استفاده از پمپ تصفیه آب، روکش و نردبان نیز بیشتر می شود. در نظر داشته باشید که در هنگام خرید باید به ابعاد توجه بالایی داشته باشید.


خرید استخر ایزی ست اینتکس و بست وی حضوری

برای خرید این محصول می توانید به فروشگاه اینتکس مستر اینتکس مراجعه کنید. مستر اینتکس فروشگاه لوازم بادی اینتکس و بست وی می باشد که محصولات این برند را با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت بفروش می رساند. شایان ذکر است که این فروشگاه به صورت حضوری، اینترنتی و تلفنی ثبت سفارش انجام میدهد و همچنین نمایندگی اینتکس در ایران می باشد و اخیرا مرکز تعمیرات محصولات بادی اینتکس و بست وی را نیز راه اندازی کرده است.