نمایندگی فروش هپی چیر در تهران، فروشگاه مستر اینتکس تولیدی انواع مبل شنی و بین بگ راحتی در ابعاد دلخواه شما و رنگ بندی قابل سفارش می باشد. هپی چیر دارای مدل های متنوعی می باشد که توسط تولیدی مبل شنی عرضه می شوند که در ادامه به معرفی چندین نمونه از مدل های پر فروش خواهیم پرداخت.


یکی از مدل های مرسوم و با کیفیت مبل شنی، مدل گرد می باشد که دارای ابعاد قابل تغییر و متنوعی نیز می باشد. مدل گرد پرطرفدار نمایندگی فروش هپی چیر با قطر ۱۲۰ سانتی متر بوده که دارای ارتفاع ۹۰ سانتی متری نیز بوده و می تواند محصول مناسبی برای استفاده بعنوان بین بگ برای استراحت های روزمره و یا مطالعه باشد. پارچه قابل استفاده در این مدل ها نیز محدودیتی نداشته و می توانید بسته به کاربرد خود از پارچه مخملی و یا چرمی استفاده کنید.

پارچه های چرم ضدآب بوده و می توانید در صورت نیاز به کمک دستمال مرطوب و یا شوینده های معمولی اقدام به تمیز کردن آن ها کنید. پارچه های مخملی تولیدی بین بگ نیز کاملا قابل شستشو بوده و می توانید از طریق زیپ تعبیه شده در بخش کف محصول، رویه را از آستر جدا نموده و شستشو دهید. 


هپی چیر یک نفره


  • بین بگ پشتی دار گیمینگ

بین بگ پشتی دار نیز یکی از محصولات پرطرفدار می باشد که به سبب ساختاری متفاوت با مدل های گرد می تواند گزینه مناسبی برای استفاده بعنوان مبل شنی برای بازی و یا مطالعه و یا تماشای تلویزیون نیز باشد. پشتی تعبیه شده برای بخش بالایی محصول این ویژگی را به محصول بخشیده است و از خستگی سر و گردن شما جلوگیری خواهد نمود. این سری از هپی چیر ها نیز قابل سفارش در چندین ابعاد متنوع و رنگ بندی بوده و می توانید بسته به دیزاین محصول مورد استفاده و فضای در اختیار، مدل مورد نظر خود را سفارش دهید. این نمونه مبل شنی نیز قابل سفارش با هر دو نوع پارچه بوده و می توانید با توجه به نوع استفاده و فضای موردنظر، پارچه دلخواه خود را انتخاب نمایید.


هپی چیر دو نفره راحتی نیز یکی دیگر از مدل های پرفروش تولیدی مبل شنی می باشد که به سبب ابعاد بزرگ و قابل تغییر و همچنین طول مناسب برای دراز کشیدن، مناسب برای 2 نفره بوده و بسیاری از عزیزان از این محصول بعنوان مبل شنی برای تماشای تلویزیون و یا بازی و یا حتی مبل میهمان استفاده می کنند. طول این محصول کاملا قابل تغییر بوده و می توانید با توجه به ابعادد فضای مورد نظر خود، ابعاد استاندارد خود را سفارش دهید.

عرض این نوع مبل ها عموما ۹۰ سانتی متر بوده و مناسب نشیمن دو نفر و دراز کشیدن یک نفر خواهد بود. این هپی چیر راحتی نیز دارای آستر بوده و مواد داخل محصول در داخل آستر قرار دارد و می توانید در صورت نیاز رویه را از آستر جدا نموده و در ماشین لباسشویی، شستشو دهید. مواد داخلی تمامی مدل های هپی چیر قابل تغییر بوده و می توانید با توجه به مقدار هزینه و استفاده خود اقدام به سفارش یونولیت، یونولیت و ابر و یا الیاف کنید. 


بین بگ راحتی


الیاف را می توان راحت ترین مواد داخل هپی چیر معرفی نمود که البته دارای قیمت بالاتر و وزن بالاتر نیز می باشند. پس از آن از نظر راحتی می توان به ترکیب یونولیت و ابر اشاره نمود که این مواد نیز دارای کیفیت بالایی بوده و استراحت لذت بخشی را برای شما رقم خواهد زد. یونولیت را نیز می توان آخرین نوع مواد داخلی بین بگ دانست که دارای سفتی کمی بوده که البته بسیاری از مشتریان این سفتی مبل را پسندیده و حس خوبی از این نوع مبل ها گرفته اند و می توان گفت انتخاب مواد مورد نظر کاملا سلیقه ای می باشد. 


  • جمع بندی

هپی چیر راحتی مناسب برای کاربردهای متنوع بوده و می تواند انتخاب مناسبی برای استفاده بعنوان مبل مهمان، مبل شنی راحتی TV، هپی چیر برای مطالعه، بین بگ گیمینگ و سایر کاربردها معرفی نمود. در کنار تمامی این محصولات قابلیت سفارش پاف و کوسن نیز وجود دارد که در صورت نیاز می تواند رنگ و سایز این محصولات را نیز تغییر دهید.