فروشگاه مستر اینتکس تولید کننده و عرضه کننده انواع مبل شنی و مبل بین بگ یا همان هپی چیر بوده که به عنوان نمایندگی بین بگ شناخته می شود. این فروشگاه اقدام به تولید انواع بین بگ راحتی گرد، بین بگ خانگی زیر پایی دار، بین بگ تختخواب شو 1 نفره و2 نفره، انواع مبل شنی پارچه ای و چرمی و انواع پاف و کوسن کرده و دست مشتریان خود را برای تغییر متریال بیرونی، مواد داخلی و رنگبندی کاملا باز گذاشته است تا در زمان سفارش محصول خود را شخصی سازی کنند. مبل هپی چیر طی چند سال اخیر به دلیل راحتی بی وصفی که داشته طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. نوع ساختار و متریال آنها به گونه ای بوده که طول عمر بسیار بالایی را نسبت به انواع مبل چوبی، فلزی و مبل بادی فراهم می کند در نتیجه نه تنها گزینه ای راحت و با کیفیت محسوب شده بلکه به عنوان یک مبل راحتی مقرون به صرفه نیز شناخته می شود.

نمایندگی خرید بین بگ و مبل شنی

نمایندگی هپی چیر اینتکس مدل های مختلفی از انواع مبل شنی از نظر طراحی بدنه تولید کرده که از جمله پر فروش ترین آنها می توان به بین بگ استوانه ای، بین بگ گرد، بین بگ پشتی دار یا تکیه گاه دار، بین بگ زیرپایی دار، بین بگ تختخواب شو و بین بگ سوسیسی اشاره کرد. هر کدام از مدل های نام برده شده دارای ابعاد، رنگبندی و مواد داخلی مختلفی می باشند. مهمترین ویژگی در یک مبل شنی داشتن ساختار انعطاف پذیر و حالت پذیر آنها بوده به همین دلیل محصولی بسیار متمایز با سایر مبل های موجود در بازار محسوب می شود. ساختار انعطاف یا حالت پذیر به نوع مواد داخلی استفاده شده بر می گردد. این ویژگی باعث می شود تا از هر جهت امکان نشستن و دراز کشیدن روی بین بگ ها را داشته و هر بار قبل از استفاده حالت گرفته شده قبلی را به صورت دلخواه به آنچه که مد نظرتان است تغییر دهید. زمانی که روی یک بین بگ نشسته و یا دراز می کشید، آن محصول با توجه به آناتومی بدن شما شکل گرفته و راحت ترین اوقات استراحت را برای شما فراهم خواهد ساخت.

نمایندگی مبل شنی اینتکس برای متریال بیرونی انواع تخت خواب بین بگ و مبل بین بگ از دو نوع پارچه چرمی و یا پارچه مازراتی استفاده می کند. مدل های چرمی نیز همانند پارچه مازراتی دارای رنگبندی بوده و قیمت ارزان تری نسبت به مازراتی دارد اما به دلیل جیر نبودن سطح رویه معمولا از مدل های پارچه ای استفاده می شود. پارچه مازراتی از با کیفیت ترین پارچه های استفاده شده در پوسته بیرونی بین بگ ها بوده و رویه بسیار نرم و راحتی دارد. در هپی چیر هایی که از پارچه مازراتی استفاده شده، برای نگهداری مواد داخلی از یک پارچه آستری نیز استفاده می شود تا امکان جدا کردن پوسته بیرونی و شستشوی آن را داشته باشید.
رایج ترین مواد داخلی به کار برده شده در انواع بین بگ و مبل شنی، یونولیت های خرد شده و تفکیک شده با تراکم بالا بوده اما امروزه متریال هایی از جمله ابر و الیاف نیز در آنها استفاده می شود. یونولیت با ابر و همچنین یونولیت با الیاف دو متریال ترکیبی یونولیتی محسوب شده و از طرفی ترکیب الیاف با ابر و الیاف با یونولیت نیز دو متریال ترکیبی الیافی شناخته می شود. بهترین، پر بازده ترین و راحت ترین متریال استفاده شده تا کنون، مواد الیافی به صورت تک بوده زیرا که به هیچ عنوان نشستی نخواهد داشت. با وجود اینکه متریال الیاف قیمت بالاتری داشته اما سفارش های داده شده از سوی مشتریان بیشتر از نوع متریال الیاف می باشد.

نمایندگی فروش مبل شنی و بین بگ

برای خرید از نمایندگی بین بگ و مبل شنی اینتکس می توانید به سه روش تلفنی، آنلاین و یا حضوری به نمایندگی اینتکس مراجعه و سفارش خود را پس از گرفتن مشاوره لازم از همکاران ما ثبت کنید تا پس از تولید برای شما در مکان دلخواه ارسال شود. هنگام ثبت سفارش می بایست نوع پارچه استفاده شده در قسمت بیرونی، رنگ مورد نظر، متریال داخلی، ابعاد و نوع طراحی بدنه را در دستور کار تولید قرار دهید. لازم به ذکر است که امکان دسترسی به مواد داخلی از طریق دریچه های زیپدار تعبیه شده روی بدنه اصلی بین بگ ها فراهم بوده به همین دلیل هم خود و هم توسط نمایندگی بین بگ می توان مواد داخلی را تغییر و یا شارژ نمود.