استخر بادی یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات بادی تولید و عرضه شده توسط فروشگاه اینتکس بوده که متنوع ترین مدل ها را برای استفاده مصرف کنندگان خود ارائه داده است از همین رو بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس نیاز خود و بر اساس سنین استفاده کننده افزایش داده است. استخر بادی توسط چند برند معتبر تولید کننده محصولات بادی عرضه می شود که از جمله آنها می توان به شرکت اینتکس، شرکت بست وی، شرکت اینتایم، شرکت سویلور و ... اشاره نمود. در این میان برند اینتکس، معروف ترین و با سابقه ترین شرکت و کارخانه محصولات بادی محسوب شده که محصولات خود از جمله انواع استخر بادی، طرفداران زیادی در کشور ایران دارد از همین رو بهترین مارک استخر بادی در میان افراد مصرف کننده محسوب می شود اما این موضوع دلیلی بر بی کیفیت بودن سایر برند ها بخصوص برند بست وی که امروزه محصولاتی بسیار با کیفیت تولید کرده نخواهد بود بنابراین نمی توان تنها برند اینتکس را بهترین مارک استخر بادی دانست.

خرید استخر بادی اینتکس

چند ویژگی بسیار مهم در خرید استخر بادی وجود داشته که می بایست این ویژگی های نام برده شده را در نظر بگیرید. ابتدا باید به جنس بدنه و متریال ساخت استخر بادی اشاره کرد. متریال به کار برده شده در تمامی مدل ها از پلاستیک PVC وینیل با ضخامت های متفاوت بوده که نسبت به مدل تولید شده از ضخامت های مختلفی برای متریال استفاده می شود. استخر بادی خانواده و استخر بادی بزرگ معمولا از متریال و جنس بدنه ضخیم تری بهره مند می باشند زیرا حجم و وزن بیشتری از آب را در خود نگهداری می کنند. مهمترین ویژگی در متریال مورد استفاده در انواع استخر بادی، داتشن انعطاف بالا برای جمع شدن در ابعاد کوچکتر می باشد از همین رو با توجه به وزن کم خود موجب حمل راحت تر خواهد شد.

ویژگی بعدی نوع طراحی و ساختار بدنه استخر بادی بوده که معمولا در مدل های گرد، مستطیلی، مربعی، بیضی و چند ضلعی عرضه می شود. البته طراحی بدنه به این موارد ختم نشده زیرا استخر بادی در مدل هایی مانند استخر بادی سرسره دار، استخر بادی آبپاش دار، استخر بادی با اسباب بازی، استخر بادی طرح قلعه و حیوانات و ... عرضه شده است که بیشتر مشابه یک مجموعه بازی آبی بادشو می باشد. تفاوت این مدل استخر ها با استخر بادی طراحی ساده در حجم و ظرفیت آب آنها می باشد. مدل های ساده حجم آب بیشتری را ارائه داده اما مدل هایی که لوازم بادشو تفریحی مجزا و سرخود دارند حجم آب کمتر اما تفریحات بیشتری را برای سنین کودکان فراهم می سازند.

استخر بادی سرسره دار

ابعاد، وزن و ظرفیت آب از دیگر ویژگی هایی بوده که بیشتر بر اساس نیاز کاربران در نظر گرفته می شود. همانطور که اشاره کردیم مدل های متنوعی از استخر بادی کودک و بزرگسال تولید شده که هر کدام دارای ابعاد و ظرفیت آب متفاوتی می باشند از همین رو می بایست بر اساس نیاز مصرف کنندگان مدل مورد نظر خریداری شود. نکته ای که در رابط با ابعاد استخر بادی وجود دارد در ارتفاع و عمق آنهاست. ارتفاع ذکر شده برای هر استخر به معنی عمق مفید آن نبوده زیرا برای جلوگیری از سر ریز شدن آب عمق مفید هر استخری را بین 5 الی 10 سانتی متر کمتر در نظر می گیرند از همین رو ظرفیت های ذکر شده برای هر استخر نیز با احتساب عمق مفید آن خواهد بود.

دقت داشته باشید که استخر بادی تولید شده توسط هر برند و شرکتی، فاقد پمپ باد برای راه اندازی بوده زیرا در صورت داشتن پمپ باد، تصویر آن در جعبه بسته بندی قرار داده خواهد شد. در واقع نه تنها پمپ باد بلکه تصاویر تمامی لوازمی که ممکن است همراه یک استخر بادی قرار داده شود روی جعبه بسته بندی اصلی آن درج می شود از همین رو هنگام خرید حتما به این نکته نیز توجه لازم را داشته باشید. برای خرید بهترین مارک استخر بادی از فروشگاه مستر اینتکس می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی و حتی به روش حضوری به نمایندگی اینتکس مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.