محصولات بادی امروزه یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین لوازم قابل حمل و پرتابل در زمینه های استراحت و خواب، تفریحی و ورزشی بوده که در این میان متنوع ترین و بزرگترین مجموعه محصولات بادی، استخر بادی محسوب می شود. استخر بادی در واقع یکی از پر فروش ترین لوازم بادی تفریحی در زمینه تفریحات آبی محسوب شده که برای تمامی سنین در مدل های مختلف تولید شده است. این نوع استخر ها به دلیل داشتن قابلیت حمل و جا به جایی راحت تر، داشتن وزن سبک و حجم کم در حالت جمع شده و قابلیت راه اندازی سریع و آسان، محصولی مقرون به صرفه نسبت به مدل های پلاستیکی و فلزی محسوب می شود. تنوع بالای استخر بادی به دلیل داشتن طراحی و ساختار مختلف و همچنین ابعاد و ظرفیت آب بوده به همین جهت بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس نیاز های خود افزایش داده است.

بیشتر مدل های تولید شده برای سنین کودکان بوده و تعدادی معدود برای سنین بزرگسال به بازار عرضه شده است که به استخر بادی بزرگ یا استخر بادی بززگسال معروف می باشند. این استخر ها نیز قابل استفاده برای تمامی سنین بوده با این تفاوت که بزرگسالان نیز می توانند داخل استخر بزرگ نشسته و یا حالت درازکش به منظور آفتاب گرفتن در داخل آب داشته باشند. بزرگترین استخر بادی در مدل های مستطیلی، گرد، بیضی و مربعی تولید شده که هر کدام از ابعاد و ظرفیت آب متفاوتی برخوردار می باشند. معمولا مدل های مستطیلی در بزرگترین حالت خود طول 3 متری و عرض 180 سانتی متری داشته و بیشتر ارتفاع و عمق در میان آن ارتفاع 60 سانتی متری خواهد بود، زیرا بیشتر از این ارتفاع برای هر استخر بادی باعث می شود تا فشار آب به درز های آن آسیب برساند از همین رو حداکثر میزان استاندارد تا 60 سانتی متر خواهد بود. ظرفیت آب تا 1000 لیتر، حداکثر ظرفیت آبی بوده که برای بزرگترین استخر بادی در نظر گرفته شده است.

استخر بادی بزرگ اینتکس

متریال و جنس بدنه بزرگترین استخر بادی اینتکس و بست وی از پلاستیک PVC وینیل با ساختار دو لایه و سه لایه بوده که متریالی سبک و منعطف برای جمع شدن در ابعاد کوچکتر محسوب می شود. این نوع جنس بدنه در برابر نور آفتاب، فشار و دمای متفاوت آب مقاومت بسیار خوبی داشته به همین دلیل می توان از این نوع استخر بادی قابل حمل با خیالی راحت در فضای باز استفاده کرد. مهمترین ویژگی متریال به کار برده شده، قابلیت تعمیر و استفاده مجدد از محصول است. در صورتی که هر نقطه ای از بدنه آسیب ببیند توسط چسب تعمیرات مخصوص لوازم بادی و یا توسط تعمیر کاران مجرب فروشگاه مستر اینتکس قابل ترمیم خواهد بود.

در نظر داشته باشید که معمولا هیچ نوع استخر بادی به همراه خود پمپ باد جهت راه اندازی نداشته بنابراین می توانید پمپ باد مخصوص استخر را به صورت مجزا از فروشگاه اینتکس تهیه کنید. ساختار بدنه استخر بادی بزرگ به گونه ای بوده که توسط دو الی 3 دریچه هوا راه اندازی می شوند به همین دلیل باعث ایمنی بیشتر استخر ها شده است. تمامی انواع پمپ باد دستی، برقی و پدالی امکان راه اندازی بزرگترین استخر بادی را داشته اما در صورتی که قصد راه اندازی سریع تر و راحت را داشتید می توانید از پمپ باد برقی استفاده کنید. دقت داشته باشید که قبل از راه اندازی استخر بادی از یک زیرانداز نرم و مطمئن برای کف آن استفاده نمایید. بزرگترین استخر بادی تولید شده همگی دارای دریچه تخلیه آب در قسمت کف می باشند که در برخی یک و برخی دیگر دو عدد دریچه استفاده شده تا در نتیجه باعث تعویض راحت تر آب شود.

استخر بادی سرسره دار کودک اینتکس

هنگام خرید بزرگترین استخر بادی اینتکس و بست وی به نوع طراحی و ساختار بدنه آنها نیز توجه لازم را داشته باشید. بسیاری از مدل های ساختار داخلی ساده داشته اما برخی نیز دارای صندلی و تکیه گاه بادشو می باشند که به مراتب فضایی راحت تر برای ریلکس کردن داخل آب به مصرف کنندگان می دهند در نتیجه قیمت آنها نیز کمی بالاتر از مدل های ساده خواهد بود. هیچ کدام از این استخر ها رنگ بندی نداشته و هر مدل به صورت تک رنگ عرضه می شوند. از بزرگترین استخر بادی می توان در ویلا، باغ، فضای باز منازل شخصی و حتی مهد کودک ها استفاده کرد در نتیجه با توجه به قیمت مقرون به صرفه تر نسبت به مدل های غیر بادی بهترین گزینه برای تفریحات آبی هوازی سنین مختلف خواهد بود. برای خرید بزرگترین استخر بادی در برند های مختلف می توانید به صورت حضوری و یا از طریق سایت نمایندگی اینتکس اقدام به ثبت سفارش محصول مورد نظر کنید.