میز مسافرتی از پر کاربرد ترین لوازم سفر شناخته شده و عرضه شده به بازار بوده که بسیاری از نیاز هایی همچون میل کردن غذا، تهیه و پخت و پز غذا، بازی و ... در سفر و طبیعت گردی را برطرف می سازد. از مهمترین ویژگی و خصوصیت های یک میز مسافرتی داشتن وزن و حجم کم برای حمل راحت، راه اندازی و جمع شدن آسان و همچنین تولید آنها در متریال های مختلف می باشد. ارزان بودن یک میز مسافرتی دلیلی بر پایین بودن کیفیت آنها نبوده بلکه مواردی همچون به کار بردن متریال های ارزان قیمت تر، طراحی ساده تر و تولید و ساخت در ایران در کاهش قیمت یک میز سفری موثر بوده است.

میز مسافرتی پلاستیکی، میز مسافرتی پارچه ای، میز مسافرتی چوبی و میز مسافرتی آلومینیومی یا فلزی، تنوع متریالی انواع میز قابل حمل برای سفر هایی همچون طبیعت گردی و کمپینگ بوده که هر کدام دارای مزیت های خاصی خود می باشد. در این بین میز پارچه ای مسافرتی دارای قیمت ارزان تر نسبت به سه مدل دیگر بوده زیرا که پارچه و متریال استفاده شده در پایه های این میز ها دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه تری می باشد. تنوع میز مسافرتی شاید به اندازه چادر مسافرتی و یا محصولاتی همچون استخر بادی نباشد اما چند شرکت تولید کننده خارجی و ایرانی اقدام به ساخت میز سفری در متریال و طراحی های مختلفی کرده اند تا باعث افزایش بازه انتخاب مصرف کنندگان بر اساس نیاز های خود شود.

چند برند ایرانی که تاکنون اقدام به تولید میز مسافرتی با کیفیت کرده اند می توان به شرکت میز مسافرتی پرستیژ و میز مسافرتی آتروپاد اشاره کرد. برند های خارجی نیز از جمله کووا، اوت ول، ایزی کمپ، کینگ کمپ و ... به صورت محدود در بازار ایران مشاهده می شوند که از نظر قیمت بسیار گران تر از مدل های ایرانی می باشند زیرا که نام برند خود تاثیر زیادی در افزایش قیمت خواهد داشت. از جمله میز مسافرتی ارزان اما با کیفیتی که می توانیم به خریداران عزیز معرفی کنیم، میز مسافرتی پارچه ای آتروپاد بوده که دارای قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سایر مدل های موجود در بازار می باشد. این محصول به سادگی قابلیت نصب و جمع شدن را داشته و متریال آن در صورت آسیب دیدن به سادگی قابل ترمیم خواهد بود.

در این میان شرکت پرستیژ اقدام به تولید میز مسافرتی آلومینیومی با ساختار آکاردئونی کرده که به نسبت مدل های خارجی دارای قیمت مناسب تری می باشد. این نوع میز آلومینیومی که از ابعاد بسیار استانداردی برخوردار بوده خود از دو مدل 4 نفره و 6 نفره برخوردار می باشد در نتیجه دو انتخاب متفاوت را از نظر ابعاد و سایز خواهید داشت. نزدیک بودن کیفیت ساخت میز سفری پرستیژ به مدل های مشابه خارجی باعث شده تا طرفداران زیادی را به خود جذب کند از همین رو به عنوان ارزان ترین میز تاشو مسافرتی آلومینیومی شناخته می شود.

برای خرید میز مسافرتی ارزان در مدل های متنوع می توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه اینتکس و یا خرید به دو روش اینترنتی و تلفنی سفارش خود را به سادگی ثبت کرده تا در بازه زمانی کوتاهی برای شما در سراسر کشور ارسال شود.