استخر بادی عمیق کودک و بزرگسال از پر فروش ترین استخر بادی تفریحی و مناسب برای ریلکس کردن در آب بوده که برای سنین مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تا کنون توسط برند هایی همچون اینتکس و بست وی استخر هایی تولید شده که نهایتا از ارتفاع 60 سانتی متری برخوردار می باشند از همین رو انواع استخر بادی با ارتفاع بالای 40 سانتی متر به عنوان استخر بادی عمیق شناخته می شوند. مهمترین نکته ای که در رابط با این نوع استخر ها وجود داشته، رابطه مستقیم ابعاد بدنه و ارتفاع می باشد، از همین رو هر چقدر ارتفاع یک استخر بادی بیشتر باشد، ابعاد کلی آن نیز در زمان تولید افزایش پیدا خواهد کرد تا از نظر تعادل و استحکام در کیفیت بالایی قرار بگیرد.

استخر بادی عمیق بزرگسال

از نظر طراحی ظاهری بدنه، استخر بادی عمق دار در مدل های مستطیلی، مربعی، بیضی، گرد و چند ضلعی طراحی شده که هر کدام نیز در ابعاد متفاوتی تولید شده اند تا بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس نیاز و فضای موجود افزایش دهد. در این بین برخی از مدل ها دارای ساختار دیواره های بادشو یکدست بوده اما اکثرا بدنه های بادشو 2 الی 4 رینگی دارند از همین رو برای باد زدن به هر قسمت یک دریچه هوا تعبیه شده است. معمولا در استخر بادی بزرگ با عمق بالا از کف ساده دو لایه استفاده شده و بر خلاف مدل های کوچک از کف بادشو و مواج استفاده نمی شود. این موضوع به دلیل فشار بالای وزن آب بوده تا آسیبی به قسمت بادشو کف وارد نکند در عوض یک دریچه تخلیه آب برای این قسمت استفاده می شود تا تخلیه آب استخر را بیش از پیش راحت تر کند.

مهمترین ویژگی در انواع استخر بادی عمیق کودک و استخر بادی عمیق بزرگسال، متریال و جنس بدنه ساخت آنها می باشد. متریال مشترکی که در تمامی مدل ها به کار برده شده، پلاستیک پی وی سی وینیل با ساختار دو و در برخی مدل ها ساختار سه لایه بوده از همین رو در کنار درز های مقاوم خود به راحتی وزن بالای آن را تحمل خواهند کرد. متریال PVC در واقع پلاستیکی مقاوم و نرم با انعطاف پذیری بالا محسوب شده که در حالت جمع شده حجمی بسیار کم را به خود می گیرد در نتیجه حمل استخر بادی بزرگ را نیز راحت تر خواهد کرد. گفتنی است که این متریال قابلیت تعمیر داشته بنابراین در صورت وارد شدن آسیب های عمدی یا سهوی امکان تعمیر توسط فروشگاه اینتکس و استفاده مجدد از محصول خود وجود خواهد داشت.

استخر بادی مربعی کودک

نکاتی که در رابط به انواع استخر بادی عمیق اینتکس خانگی و فضای باز وجود داشته، ارتفاع و عمق آنهاست. ارتفاع ذکر شده در هر مدل استخر بادی قابل حمل عمق مفید آن محسوب نشده زیرا نیاز است هنگام پر کردن آب 5 سانتی متر از ارتفاع داخلی استخر را خالی گذاشته تا در زمان استفاده با بالاتر آمدن آب موجب سر ریز شدن آن نشود از همین رو عمق مفید هر استخر بادی 5 سانتی متر کمتر از ارتفاع ذکر شده برای آنها می باشد.
همراه هیچ کدام یک از استخر بادی تولید شده پمپ باد برای راه اندازی توسط شرکت های تولید کننده قرار داده نمی شود بنابراین می بایست پمپ باد مخصوص راه اندازی استخر ها را به صورت مجزا از فروشگاه اینتکس تهیه کنید. برای باد کردن آنها می توانید از انواع پمپ باد دستی، پدالی و برقی استفاده نمایید.

استخر بادی عمیق آکواریمی اینتکس

از سری استخر بادی عمیق پر فروش می توان به (استخر بادی آکواریمی اینتکس مدل 58485) که پر فروش ترین آنها بوده اشاره کرد. برای خرید استخر بادی عمیق کودک و بزرگسال در ابعاد، ظرفیت و برند های مختلف می توانید به سایت نمایندگی اینتکس مراجعه و یا به روش حضوری و حتی تلفنی سفارش خود را ثبت کرده تا در بازه زمانی کوتاهی برای شما در سراسر کشور ارسال شود.