تشک بادی ماشین یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین تشک بادی عرضه شده توسط فروشگاه مستر اینتکس بوده که جهت استفاده در فضای صندلی عقب انواع خودرو ها کاربرد خواهد داشت. تشک بادی برای ماشین تنوع چندانی نداشته اما به دلیل پر کاربرد بودن خود همیشه از طرفداران زیادی برخوردار بوده است به همین دلیل این محصول همیشه در کشور در دسترس بوده است. تشک بادی برای ماشین تحت عنوان تشک بادی خودرو، تشک بادی صندلی عقب و تشک بادی ماشین شناخته شده و نوع ساختار آنها به گونه ای بوده که برای انواع خودرو های سدان، هاچ بک و ... قابل استفاده خواهد بود. نوع طراحی تشک بادی برای ماشین به گونه ای بوده که تنها برای استفاده در صندلی عقب خودرو ها کاربرد داشته، گرچه مدل دیگری نیز از آنها تولید شده که برای فضای تخت عقب ماشین های SUV (شاسی بلند) به کار می روند تا مانند یک تشک بادی معمولی برای دراز کشیدن و خواب استفاده شوند با این حال تشک بادی صندلی عقب طرفداران زیادی در ایران داشته و همیشه مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

چند ویژگی مهم برای خرید تشک بادی برای ماشین وجود داشته از جمله مهمترین آنها جنس و متریال بدنه ساخت می باشد. متریال در نظر گرفته شده برای این نوع تشک بادی مسافرتی همانند دیگر مدل های تولید شده از پلاستیک PVC با دوام با دو نوع روکش وینیل و جیر بوده که بدنه ای معمولا با ساختار دو لایه را ایجاد کرده است. این متریال نه تنها دوام لازم بلکه انعطاف بالایی را نیز خواهد داشت تا در نتیجه در ابعاد و حجم کمتری جمع شده و به سادگی حمل شود. حمل این نوع تشک بادی خودرو توسط ساک حمل مخصوصی که همراه آنها قرار داده می شود صورت می گیرد. از قابلیت های دیگر این نوع جنس بدنه می توان به قابلیت تعمیر و استفاده مجدد از آن و همچنین امکان تمیز شدن راحت اشاره کرد.


تشک بادی صندلی عقب ماشین


دومین ویژگی مهم در نوع ساختار و طراحی بدنه می باشد. پایه های بادشو در انواع تشک بادی ماشین در سه مدل طراحی شده که یک مدل به صورت سرخود و متصل به قسمت رویه، دیگری به صورت مجزا و یکدست و مدل دیگر نیز دارای دو پایه بادشو مجزا می باشد که هر کدام نشان دهنده متفاوت بودن نوع ساختار بدنه خواهد بود. پایه های بادشو جدا شونده که وظیفه پر کردن فضای داخلی قرار گیری پا در صندلی عقب را داشته، توسط دریچه هوای مجزا راه اندازی می شوند. قسمت رویه آنها به صورت مواج طراحی شده تا در زمان استفاده اعضای بدن را به منظور راحتی بیشتر در بر گیرد. این نوع طراحی با عبور جریان هوا از خود می تواند تاثیر بسزایی در کاهش تعریق افراد داشته باشد.


تخت بادی عقب ماشین شاسی بلند (SUV)


برای راه اندازی تشک ماشین بادی یک پمپ باد فندکی قرار داده شده که علاوه بر عمل پمپاژ هوا امکان مکش باد را از دریچه هوای دیگری که روی بدنه پمپ تعبیه شده فراهم می سازد تا نیازی به تخلیه هوا به صورت دستی نباشد. این پمپ باد با برق 12 ولت فندکی خودرو کار کرده و از قدرت و سرعت پمپاژ هوای بالاتری نسبت به پمپ دستی بهره می برد. در کنار پمپ باد و ساک حمل، دو عدد بالش بادی کوچک نیز در کنار این کالا قرار داده می شود. این دو بالش معمولا در اکثر مدل های تولید شده توسط شرکت های مختلف دیده شده که بدون نیاز به پمپ باد قابل راه اندازی و استفاده خواهد بود از همین رو نیازی به استفاده از بالش های غیر بادی با حجم بیشتر نخواهد بود.

جهت خرید تشک بادی برای ماشین در رنگبندی و مدل های مختلف می توانید سفارش خود را به روش اینترنتی و آنلاین در وبسایت، تلگرام و همچنین در واتس اپ، از طریق روش حضوری و همچنین به روش تلفنی ثبت کرده تا در بازه زمانی کوتاهی برای شما در سراسر کشور ارسال شود. خریداران گرامی می توانند قبل از خرید درخواست تست محصول خود و سپس ارسال و تحویل آن را به همکاران ما بدهند تا از سلامتی تشک ماشین مورد نظر اطمینان لازم را کسب کنند.