مبل هپی چیر امروزه یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین مبل غیر بادی عرضه شده توسط فروشگاه اینتکس بوده که به عنوان جایگزینی بسیار راحت، سبک و مقرون به صرفه در برابر انواع مبل چوبی و فلزی محسوب می شود. مبل هپی چیر یا همان مبل شنی دارای تنوع بالا از نظر ابعاد، طراحی بدنه و متریال مورد استفاده در تولید آنها بوده به همین دلیل بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس نیاز های خود افزایش داده است. با وجود اینکه مدل های خارجی از این نوع مبل نیز در کشور های دیگر تولید شده، اما در ایران با استفاده از متریال های متنوع که در رنج کیفیت های مختلفی قرار می گیرند ساخته و عرضه می شود. فروشگاه مستر اینتکس به عنوان یکی از تولید کنندگان مبل هپی چیر و شنی و انواع بین بگ، تا کنون توانسته مدل های متنوع و بسیار با کیفیتی را روانه بازار کند تا اعتماد مشتریان خود را جلب کند. روند تولید انواع هپی چیر در بازه زمانی کوتاهی صورت گرفته از همین رو می توانید حتی بر خلاف استفاده های شخصی به صورت عمده و برای مصارف مکان های بزرگ نیز سفارش خود را ثبت کنید.

تولیدی مبل شنی و هپی چیر در تهران

تولیدی هپی چیر مستر اینتکس برای تولید انواع مبل شنی، بین بگ و هپی چیر از متریال های متنوع و با کیفیتی استفاده کرده از همین رو طول عمر مبل های راحتی بسیار بالا خواهد بود. متریال بیرونی استفاده شده توسط تولیدی مبل شنی اینتکس از سه نوع پارچه جیر، پارچه خزه دار و پارچه طرح چرم بوده که هر سه مدل مزیت و قیمت های خاص خود را دارند. پارچه خز دار و پارچه مخمل که از یک گروه بوده دارای کیفیت بالاتر، راحتی بیشتر و خاصیت ضد تعریق بوده و بهترین گزینه برای فصل سرما نیز خواهد بود. از طرفی در صورت خرید مبل هپی چیر پارچه ای، برای مواد داخلی آنها از یک آستر استفاده می شود تا امکان جدا کردن پوسته بیرونی جهت شستشو را داشته باشید. این ویژگی در هپی چیر چرمی وجود نداشته و با وجود اینکه پارچه طرح چرم استفاده شده دارای ضخامت بالاتری بوده اما فاقد آستر می باشد بنابراین مواد پر شونده مستقیما در داخل این پارچه قرار می گیرند. مهمترین مزیت پارچه چرمی داشتن قابلیت پاک شوندگی و تمیز شدن ساده بوده و در برابر برخورد آب مقاوم تر خواهند بود. هر سه مدل پارچه بیرونی استفاده شده از رنگبندی متفاوتی نیز برخوردار هستند بنابراین در زمان سفارش مدل مورد نظر خود می توانید رنگ هپی چیر را نیز در دستور سفارش تولید قرار دهید.

گفتنی است که برای متریال داخلی از سه نوع مواد یونولیتی تفکیک شده، الیاف و ابر به کار می رود. تولیدی مبل هپی چیر اینتکس در زمینه مواد داخلی نیز تنوع مختلفی را داده تا سطح نرمی و سفتی مبل ها را بر اساس خواسته مشتریان تغییر دهد. هپی چیر یونولیتی، هپی چیر الیافی، هپی چیر ابر، هپی چیر یونولیت و ابر، هپی چیر یونولیت و الیاف و هپی چیر الیاف و ابر از تنوع مبل شنی از نظر مواد داخلی محسوب می شود. در این میان مواد یونولیتی که رایج ترین و مقرون به صرفه ترین مدل بوده از یونولیت های خرد شده و تفیکیک شده با کیفیت بالا ساخته می شود تا نشست آن در بازه زمانی بیشتری و به مقدار کم صورت گیرد. متریال ابر نیز کمی نرمی بیشتر را فراهم ساخته اما از نظر قیمتی مقداری گران تر از مواد یونولیتی خواهد بود. در این میان مواد الیافی گران ترین و با کیفیت ترین مواد مورد استفاده بوده که هم به صورت تکی و هم ترکیبی در انواع مبل بین بگ استفاده می شود.

فروشگاه حضوری هپی چیر و بین بگ پارچه ای در تهران

در تولیدی مبل هپی چیر در ابتدای هر کاری به کیفیت ساخت آنها توجه می شود به همین دلیل همیشه از طول عمر بالایی برخوردار بوده اند. پارچه ها و مواد داخلی با کیفیت، دوخت های مقاوم و طراحی مشابه با مدل های خارجی گواه بر بالا بودن کیفیت مبل های شنی یا هپی چیر خواهد بود. تمامی مدل های تولید شده از جمله هپی چیر گرد، هپی چیر سوسیسی، هپی چیر تخت شو، هپی چیر پشتی دار، هپی چیر کودک و انواع پاف و کوسن همگی دارای ضمانت اصالت و کیفیت بوده هنگام تولید و تحویل کیفیت آنها بررسی شده و سپس تحویل به مشتریان عزیز می گردد. هنگام سفارش مبل هپی چیر دقت داشته باشید که ابعاد، نوع پارچه، نوع مواد داخلی و نوع ساختار و طراحی بدنه مواردی بوده که باید در نظر بگیرید. با توجه به کالیته رنگی که فروشگاه و نمایندگی اینتکس در اختیار شما قرار می دهد می توانید رنگ مورد نظر را نیز انتخاب کنید. دقت داشته باشید که برخی از رنگ ها مانند رنگ مشکی به دلیل متفاوت تر بودن نوع پارچه در قیمت نیز کمی متفاوت تر خواهد بود. خرید مبل هپی چیر و مبل شنی به صورت تلفنی، آنلاین و حتی حضوری امکان پذیر خواهد بود.