ترامپولین بزرگسال، یکی از پر فروش ترین لوازم تفریحی هوازی محسوب شده که در مدل های مختلفی توسط فروشگاه اینتکس عرضه می شود. در این میان قیمت ترامپولین بزرگسال از ویژگی های مهمی محسوب شده که خریداران قبل از سفارش مورد بررسی قرار می دهند. برای مقایسه قیمت انواع ترامپولین بزرگسال با یکدیگر نیاز است تا چند ویژگی مهم در ساخت و تولید این محصولات را در نظر بگیرید تا آشنایی بیشتری نسبت به ترامپولین ها پیدا کنید. ویژگی هایی از جمله نوع ساختار ترامپولین، جنس و متریال صفحه و فریم ها، ابعاد و همچنین لوازم جانبی، خصوصیت هایی هستند که باعث شناخت بهتر ترامپولین ها و قیمت آنها خواهد شد.

ترامپولین باشگاهی بزرگسال

ساختار تولید ترامپولین بزرگسال

از نظر ظاهری ترامپولین خانگی بزرگسال در مدل های گرد، چند ضلعی، مربعی و مستطیلی تولید می شوند که در این میان مدل های گرد رایج ترین آنها محسوب می شود زیرا که فضای بسیار بهتری را جهت جامپ و پرش کردن فراهم می کند. از نظر ساختار تولید که موضوع مهمتری نسبت به طراحی ظاهری محسوب شده، دو مدل ترامپولین فنری و ترامپولین کشی وجود دارد. در ترامپولین های فنری بزرگسال از فنر های فلزی بسیار مقاوم و سخت برای اتصال صفحه به فریم ها به کار رفته اما در ترامپولین کشی بزرگسال از کش های بانجی جامپینگ که قدرت و ضخامت بالایی دارند برای اتصال صفحه به فریم استفاده می شود. کاربرد مدل فنری بیشتر برای تفریحات هوازی و حتی داخل منزل بوده و دارای طول عمر بسیار بالاتری می باشد. در حالی که مدل های کشی معمولا در سایز های کوچکتر تولید شده و بیشتر به صورت تخصصی برای ورزش و استفاده در باشگاه ها کاربرد خواهد داشت.


ترامپولین کشی بزرگسال


ترامپولین فنری بزرگسال
هر دو مدل مزیت های خاص خود را دارند. مزیت ترامپولین فنری داشتن تنوع بالا در ابعاد و طول عمر بالا بوده در حالی که در زمان پرش کمی صدای بیشتری را نسبت به مدل های کشی ایجاد می کنند. مزیت ترامپولین کشی نیز در داشتن وزن سبک تر، عدم تولید صدای مزاحمت آمیز در زمان استفاده و نصب اولیه توسط کارخانه می باشد.

جنس و متریال صفحه و فریم ها

فریم و پایه ها در ترامپولین ویلا بزرگسال معمولا از فلز های مقاوم و کاملا ضد زنگ بوده که در قسمت نوک پایه ها از صداگیر و ضربه گیر های لاستیکی استفاده می شود. قسمت مهمتر در متریال یک ترامپولین، صفحه رویی آن می باشد. این صفحه ها ساخته شده از مواد پلاستیکی بسیار مقاوم پلی پروپیلن بوده که علاوه بر ایجاد خاصیت کشسانی بالا دارای تحمل وزن بسیار خوبی نیز خواهند بود. همانطور که اشاره کردیم صفحه جامپینگ یا توسط فنر های فلزی و یا کشی های بانجی به فریم ها متصل می شود. صفحه ای که در برابر برخورد آب و نور آفتاب نیز مقاوم بوده تا از بالا بودن طول عمر آن و عدم پوسیدگی آسوده خاطر باشید.

جنس رویه ترامپولین

ابعاد و لوازم جانبی ترامپولین

ابعاد ترامپولین بزرگسال از دیگر مواردی بوده که در قیمت آنها موثر می باشد. تنوع بالای ابعاد که معمولا از قطر 1 متر شروع شده و تا حدود 5 متر ادامه پیدا کرده باعث شده تا بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس فضای موجود و نیاز خود افزایش دهد. چند نوع لوازم جانبی برای انواع ترامپولین ها در نظر گرفته می شود که ممکن است شرکت تولید کننده روی پکیج یک ترامپولین قرار داده و یا به صورت مجزا عرضه کند. این لوازم عبارتند از حفاظ توری ترامپولین، دستگیره تعادل و سنسور ترامپولین مخصوص تعداد جامپ. در هر حالت شما می توانید این لوازم را به صورت مجزا نیز برای ترامپولین خود خریداری کنید. یکی از مدل های بزرگ از سری ترامپولین بزرگسال با ساختار قوی، ترامپولین 3 متری حفاظ دار می باشد.

ترامپولین 3 متری بزرگسال

جمع بندی

با وجود اینکه چند ویژگی و خصوصیت مهم و تاثیر گذار در قیمت ترامپولین بزرگسال ذکر کردیم، موارد دیگری نیز با توجه به شرایط اقتصادی در کشور و هزینه های حمل و نقل در قیمت ترامپولین ها موثر خواهد بود. فروشگاه مستر اینتکس به عنوان نمایندگی اینتکس اقدام به عرضه انواع ترامپولین بزرگسال در مدل های مختلف با بهترین قیمت کرده و محصولات عرضه شده را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما در سراسر کشور ارسال می کند.