کاناپه بادی تخت شو یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین لوازم بادی در زمینه استراحت و خواب محسوب شده که برای سنین مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا کاناپه بادی های تولید و عرضه شده در بازار دارای ویژگی چند کاره بوده از همین رو امکان تبدیل به تخت خواب بادی، تشک بادی، مبل بادی و تشک بادی پشتی دار را دارند در نتیجه از پر کاربرد ترین محصولات بادی محسوب می شند. کاناپه بادی تختشو توسط برند هایی همچون اینتکس، بست وی، اینتایم و ... تولید شده که در این میان برند اینتکس و سپس بست وی از نظر تعداد و کیفیت ساخت پیشتاز هستند از همین رو با توجه به کیفیتی که در زمینه تولید محصولات بادی از برند اینتکس و بست وی سراغ داریم، خرید کاناپه بادی تخت خواب شو این دو برند را توصیه می کنیم.


خرید کاناپه بادی دو نفره اینتکس


جهت خرید حضوری کاناپه بادی تخت شو می توانید ابتدا با توجه به ساعت کاری فروشگاه مستر اینتکس و آدرس درج شده در قسمت تماس با ما وبسایت، اقدام به خرید حضوری کنید. در صورت خرید حضوری امکان تست و سلامتی محصول مورد نظر نیز در فروشگاه اینتکس فراهم خواهد بود که این امر بسته به درخواست مشتریان صورت می گیرد. در زمان خرید کاناپه بادی تخت شو می توانید از همکاران ما سلامت محصول، نحوه راه اندازی و همچنین نحوه مراقبت از آن را جویا شوید. همچنین در صورت عدم خرید حضوری می توانید سفارش خود را در سایت به صورت آنلاین و یا به روش تلفنی نیز ثبت کنید.

لازم به ذکر است که قبل از خرید کاناپه بادی تخت شو می بایست چند ویژگی مهم آنها را در نظر بگیرید. مهمترین این ویژگی ها جنس و متریال بدنه می باشد. این ویژگی در طول عمر و کیفیت این محصول بسیار موثر بوده بنابراین مهمترین خصوصیت محسوب می شود. تمامی مدل های تولید شده از کاناپه بادی 1 نفره تخت شو و کاناپه بادی 2 نفره تخت خواب شو از پلاستیک PVC با دوام با دو نوع روکش وینیل و جیر بوده که بسته به مدل مورد نظر از این دو روکش نام برده شده در قسمت های مختلف استفاده می شود. روکش جیر معمولا روی قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه به کار برده شده در نتیجه محلی راحت و نرم برای خواب ایجاد خواهد کرد. متریال کاناپه ها به گونه ای بوده که انعطاف بالایی داشته تا در ابعاد کوچکتری جمع شده و در نهایت با اشغال فضای کم به راحتی در مسافرت ها نیز قابل حمل باشد. همچنین قابلیت شستشوی دستی و راحت آن از دیگر مزیت های متریال به کار برده شده به حساب می آید.

مبل بادی تخت شو اینتکس


طراحی و ساختار بدنه اصلی هر کاناپه بادی تخت شو اینتکس و بست وی شامل یک نشیمنگاه و تکیه گاه یکدست با یک الی دو تشک بادی تاشو متصل شده به بدنه اصلی می باشد. تشک های تاشو به صورت مجزا راه اندازی شده و به سادگی قابل استفاده خواهند بود. در واقع تشک بادی تاشو امکان تبدیل کاناپه ها را به تشک، تخت بادی و تشک بادی پشتی دار فراهم می سازند. خصوصیت دیگر در طراحی بدنه استفاده از رویه مواج برای پوشش بهتر اعضای بدن در تماس با خود است. این نوع طراحی موجب عبور بهتر جریان هوا به منظور جلوگیری از تعریق بالا خواهد شد.

ابعاد، وزن و تحمل وزن نیز از دیگر ویژگی هایی بوده که معمولا در بین ظرفیت های یک نفره و دو نفره مشابه هستند مگر اینکه برند های مختلف نوع ساختار بدنه را کمی با استاندارد های موجود در بازار تغییر دهند. به هر حال ابعاد و تحمل وزن هر کاناپه ای در صفحات مربوطه برای هر محصول در سایت فروشگاه اینتکس درج شده و می توانید از همکاران ما نیز این موضوع را جویا شوید تا مناسب فرم بدن شما و سایر مصرف کنندگان باشد.

برای راه اندازی و نصب انواع کاناپه بادی تخت شو می توانید از انواع پمپ باد مخصوص محصولات بادی استفاده کنید. پمپ باد دستی، پمپ باد پدالی و انواع پمپ باد برقی توسط نمایندگی اینتکس عرضه شده و به سادگی قابل تهیه خواهد بود.