یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات بادی در زمینه استراحت و خواب، کاناپه بادی بوده که توسط برند های مختلفی از جمله اینتکس، بست وی و اینتایم تولید و عرضه می شود. اکثر مدل های تولید شده از انواع کاناپه بادی اینتکس و بست وی به صورت چند کاره بوده به این معنی که علاوه بر کاناپه به عنوان مبل بادی، تخت خواب بادی، تشک بادی و تشک بادی پشتی دار قابل استفاده خواهد بود در نتیجه این نوع محصول به کاناپه بادی تخت شو نیز معروف می باشد. در مجموع کاناپه بادی تنوع چندان زیادی نداشته اما به دلیل کاربرد بسیار خوب خود طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. کاربرد هایی همچون استراحت های سطحی، خواب در طول شبانه روز، تماشای تلویزیون، مطالعه و بازی های رایانه ای، نیاز هر فردی را در منزل، محل کار و ویلا بر طرف می کند.

کاناپه بادی تخت شو یک نفره و کاناپه بادی تخت شو دو نفره از رایج ترین مدل های تولید شده از نظر ظرفیت بوده که به راحتی دو نفر در سنین بزرگسال را در خود جای می دهد. در این میان شرکت اینتکس و بست وی کاناپه بادی دو نفره با عرض بیشتر نیز تولید کرده اند که حتی امکان جای دادن سه نفر را در خود برای نشستن و دراز کشیدن خواهد داشت. داشتن تحمل وزن بالا، متریال مقاوم و درز های قوی موجب افزایش طول عمر آن در استفاده های مداوم شده است. معمولا بسیاری از انواع کاناپه بادی تخت خواب شو اینتکس و بست وی فاقد پمپ باد مجزا به همراه خود بوده در نتیجه می بایست پمپ باد مخصوص محصولات بادی به صورت مجزا از فروشگاه مستر اینتکس تهیه کنید.


کاناپه بادی 2 نفره اینتکس


کاناپه بادی تختخواب شو در مدل و ظرفیت های متفاوت تولید شده از متریال پلاستیک PVC وینیل با ساختار دو لایه بوده که معمولا از روکش جیر برای سطح رویه نشیمنگاه و تکیه گاه و روکش وینیل برای دیواره ها و قسمت کف و همچنین قسمت پشت تکیه گاه استفاده می شود تا در برابر برخورد آب مقاوم باشد. خاصیت این متریال داشتن دوام بالا، قابلیت تعمیر و استفاده مجدد، انعطاف بالا برای جمع شدن در ابعاد کوچکتر و همچنین امکان پاک سازی و تمیز شدن راحت سطح رویه می باشد در نتیجه گزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به انواع کاناپه بادی چوبی و فلزی محسوب می شود.


کاناپه بادی دو نفره  5 کاره


مهمترین مشخصه در طراحی و ساختار بدنه کاناپه بادی تخت شو چند کاره، وجود یک یا دو تشک بادی تاشو متصل به بدنه اصلی بوده که توسط دریچه هوای مجزا باد شده و به سادگی قابل استفاده خواهد بود. زمانی که این تشک ها را به سمت داخل جمع کرده و تا کنید، فضایی بلند برای نشستن ایجاد خواهد کرد و در صورت باز کردن تشک های تاشو، کاناپه مورد نظر به تخت و تشک بادی تبدیل شده تا محلی راحت برای دراز کشیدن افراد ایجاد کند. طراحی رویه مواج که در تمامی مدل ها نیز مشاهده شده، با پوشش بهتر اعضای بدن و عبور جریان هوا تاثیر بسزایی در کاهش تعریق مصرف کنندگان خواهد داشت.

برای خرید کاناپه بادی تخت شو در ظرفیت و برند های مختلف می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین، تلفنی و حتی حضوری به نمایندگی اینتکس مراجعه کرده و پس از گرفتن مشاوره لازم از همکاران ما خرید خود را انجام دهید تا در بازه زمانی کوتاهی برای شما در سراسر کشور ارسال شود.