بایگانی نوشته‌ها

بهترین ترامپولین خانگی

بهترین ترامپولین خانگی

ترامپولین خانگی و ترامپولین آپارتمانی یکی از پر فروش ترین ترامپولین عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که برای سنین مختلف کودکان و بزرگسالان تولید شده است. بهترین ترامپولین خانگی دارای متریالی مقاوم در بدنه اصلی خود بوده و همچنین بستگی به نوع طراحی و ساختار بدنه و ابعاد آن خواهد داشت. در ادامه مطلب به ویژگی ها و خصوصیت های بهترین ترامپولین منزل اشاره خواهیم کرد.
راهنمای خرید میز و صندلی تاشو

راهنمای خرید میز و صندلی تاشو

میز و صندلی تاشو مسافرتی و خانگی امروزه یکی از پر فروش ترین لوازم در زمینه استراحت و سفر بوده که در مدل های بسیار متنوعی تولید شده است. صندلی تاشو و میز تاشو از نظر طراحی و متریال مدل های مختلفی داشته و دارای ابعاد های متفاوتی می باشند که جهت خرید آنها می توانید راهنمای خرید میز صندلی تاشو را مطالعه نموده و در کنار آن از همکاران ما در فروشگاه محصولات بادی مستر اینتکس راهنمایی لازم را دریافت کنید.
کاناپه بادی یا مبل بادی؟

کاناپه بادی یا مبل بادی؟

کاناپه بادی و مبل بادی از پر طرفدار ترین محصولات بادی در زمینه استراحت و خواب بوده که توسط نمایندگی اینتکس در مدل های متنوع عرضه شده است. مبل بادی دارای تنوع بالاتری نسبت به کاناپه بادی داشته اما تنها برای نشستن و استراحت های کوتاه مدت مناسب خواهد بود در حالی که کاناپه بادی دارای قابلیت تاشو و چند کاره بوده و می تواند علاوه بر استفاده در زمینه بازی های رایانه ای، مطالعه، تماشای تلویزیون و ... برای خواب نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه مطلب به مقایسه این دو محصول و این دو دسته بندی خواهیم پرداخت تا انتخاب دقیق تری برای رفع نیاز های خود داشته باشید.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...