بایگانی نوشته‌ها

استخر پیش ساخته ایرانی یا خارجی؟

استخر پیش ساخته ایرانی یا خارجی؟

استخر پیش ساخته امروزه یکی از مقرون به صرفه ترین استخر آماده و پرتابل عرضه شده توسط برند هایی از جمله اینتکس و بست وی و همچنین برند های ایرانی بوده که می توانند علاوه بر موارد تفریحی و شنا، به عنوان استخر پیش ساخته پرورش ماهی و کشاورزی نیز استفاده شوند. استخر پیش ساخته خارجی در دو برند اینتکس و بست وی به دلیل کیفیت بالای خود بسبار مقرون به صرفه تر از مدل های ایرانی بوده، زیرا مدل های ایرانی از متریال سنگین تر با طول عمر کمتر، نصب بسیار دشوار و همچنین اشغال فضای زیاد برخوردار می باشند. در ادامه مطلب به مقایسه بیشتر این دو استخر خواهیم پرداخت.
آشنایی با انواع تشک بادی

آشنایی با انواع تشک بادی

تشک بادی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات بادی در زمینه استراحت و خواب بوده که امروزه در مدل های متنوعی توسط برند های مختلف اینتکس، بست وی و ... عرضه شده است. این محصول در واقع در مدل هایی همچون تشک بادی طبی، تشک بادی ضد تعریق، تشک بادی یک نفره، تشک بادی دو نفره، تشک بادی چند کاره و تاشو تولید شده تا در کنار داشتن قابلیت حمل و قیمت مقرون به صرفه خود جایگزینی مناسب برای انواع تشک غیر بادی خواهد بود.
استخر پیش ساخته و پرتابل چیست؟

استخر پیش ساخته و پرتابل چیست؟

استخر پیش ساخته و پرتابل یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات تفریحی آبی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس در مدل های متنوع از نظر ابعاد، طراحی و نوع ساختار بدنه بوده که نه تنها برای تفریحات آبی و شنا، بلکه برای پرورش ماهی و کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استخر پیش ساخته قابل حمل به دلیل امکان نصب به روش توکار و روکار در میان پر کاربرد ترین مدل ها قرار گرفته و در کنار قیمت بسیار مناسب خود نسبت به احداث استخر بتنی، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...