معرفی مبل شنی، هپی چیر و بین بگ

مبل شنی گیمینگ و راحتی

مبل شنی گیمینگ و راحتی

مبل شن گیمینگ و راحتی، یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین مبل شنی یا هپی چیر عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که جهت استفاده در منزل، ویلا، باغ و محل کار در مدل های مختلف از نظر ابعاد، نوع طراحی بدنه، متریال و رنگبندی تولید گشته است. در این مطلب به خصوصیت ها و ویژگی های بیشتر آنها خواهیم پرداخت...
خرید اینترنتی تخت شنی

خرید اینترنتی تخت شنی

تخت شنی یکی از محصولات راحتی در زمینه خواب و استراحت محسوب شده که در سایز و رنگبندی مختلفی توسط نمایندگی اینتکس عرضه می شود. استفاده از تخت شنی راحتی در منزل، ویلا، باغ و محل کار کاربرد داشته از همین رو برای خرید اینترنتی تخت شنی می توانید به همکاران ما در تماس باشید.
تفاوت هپی چیر و بین بگ

تفاوت هپی چیر و بین بگ

هپی چیر و بین بگ، از بهترین، مقرون به صرفه ترین و راحت ترین مبل تولید شده در طراحی های مختلف از جمله ساختار گرد و ساده، تخت خواب شو و زیر پایه دار بوده که توسط نمایندگی اینتکس در رنگبندی مختلف عرضه می شود. در این مقاله به بررسی دقیق تفاوت میان مبل هپی چیر و مبل بین بگ خواهیم پرداخت
مبل شنی ارزان

مبل شنی ارزان

مبل شنی ارزان، پر فروش ترین و پر طرفدار ترین مبل شنی، هپی چیر یا بین بگ عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که در مدل های مختلفی از نظر نوع طراحی بدنه، متریال بیرونی و داخلی، رنگبندی و ابعاد تولید می شود. مبل شنی ارزان قیمت با پارچه و مواد داخلی مختلفی ساخته شده و می تواند بهترین گزینه برای استفاده در منزل، محل کار، ویلا و ... جهت استراحت های سطحی و یا طولانی مدت باشد.
تولیدی مبل هپی چیر‌

تولیدی مبل هپی چیر‌

تولیدی مبل هپی چیر مستر اینتکس، به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشتاز در زمینه انواع مبل هپی چیر، مبل شنی و بین بگ شناخته شده که مبل های راحتی در مدل های متنوعی را از نظر ابعاد، متریال و جنس بدنه، نوع طراحی و رنگبندی عرضه کرده و توسط فروشگاه و نمایندگی اینتکس به فروش می رساند.
هپی چیر چیست؟

هپی چیر چیست؟

هپی چیر یا مبل راحتی شنی، پر طرفدار ترین و پر فروش ترین مبل غیر بادی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که در مدل های متنوعی ساخته و عرضه می شوند. مبل هپی چیر نوعی مبل راحتی با انعطاف پذیری و شکل پذیری بالا بوده که با پرداخت هزینه ای مناسب می توانید نیاز های خود را در زمینه استراحت و خواب در فضای باز و بسته بر طرف کنید.
مبل شنی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

مبل شنی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

مبل شنی از پر طرفدار ترین و بهترین مبل راحتی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که در مدل های مختلفی از نظر طراحی بدنه، متریال و ابعاد تولید می شوند. این نوع مبل راحتی که تحت عنوان مبل هپی چیر و بین بگ نیز عرضه شده می توانند کاربرد هایی همچون استفاده برای محل کار، ویلا و باغ جهت استراحت و دورهمی، تماشای تلویزیون، مطالعه، بازی های رایانه ای و ... خواهند داشت.
خرید مواد داخل هپی چیر

خرید مواد داخل هپی چیر

هپی چیر یا مبل شنی و بین بگ، خانواده ای از راحت ترین و منعطف ترین مبل خانگی و فضای باز بوده که در مدل های متنوعی در رنگبندی های مختلف عرضه می شود. این نوع مبل راحتی در واقع بر خلاف انواع مبل بادی با متریالی تولید شده که طول عمر بالاتر، درصد آسیب دیدگی بسیار کمتر و قیمت مقرون به صرفه تر را دارند.
خرید حضوری بین بگ

خرید حضوری بین بگ

جهت خرید حضوری بین بگ اینتکس می توانید در ابتدا با فروشگاه اینتکس تماس بر قرار کرده تا از آماده بودن مدل و رنگ مورد نظر مطمئن شده و سپس به صورت حضوری به فروشگاه اینتکس مراجعه کرده و خرید خود را نهایی کنید. به دلیل تنوع بالایی که بین بگ ها دارند، امکان بازدید تمامی رنگ ها وجود نداشته اما شرکت مستر اینتکس مدل های مورد نظر را با رنگبندی مختلف در وبسایت خود به نمایش گذاشته و حتی می توانید کالیته رنگ را از شرکت دریافت کرده و رنگ مورد نظر خود را جهت تولید سفارش دهید. تولید یک مبل بین بگ در کوتاه ترین زمان انجام شده و قابلیت تحویل حضوری و یا ارسال به تمامی نقاط ایران را خواهد داشت.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...