معرفی مبل شنی، هپی چیر و بین بگ

مبل شنی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

مبل شنی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

مبل شنی از پر طرفدار ترین و بهترین مبل راحتی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که در مدل های مختلفی از نظر طراحی بدنه، متریال و ابعاد تولید می شوند. این نوع مبل راحتی که تحت عنوان مبل هپی چیر و بین بگ نیز عرضه شده می توانند کاربرد هایی همچون استفاده برای محل کار، ویلا و باغ جهت استراحت و دورهمی، تماشای تلویزیون، مطالعه، بازی های رایانه ای و ... خواهند داشت.
خرید مواد داخل هپی چیر

خرید مواد داخل هپی چیر

هپی چیر یا مبل شنی و بین بگ، خانواده ای از راحت ترین و منعطف ترین مبل خانگی و فضای باز بوده که در مدل های متنوعی در رنگبندی های مختلف عرضه می شود. این نوع مبل راحتی در واقع بر خلاف انواع مبل بادی با متریالی تولید شده که طول عمر بالاتر، درصد آسیب دیدگی بسیار کمتر و قیمت مقرون به صرفه تر را دارند.
خرید حضوری بین بگ

خرید حضوری بین بگ

جهت خرید حضوری بین بگ اینتکس می توانید در ابتدا با فروشگاه اینتکس تماس بر قرار کرده تا از آماده بودن مدل و رنگ مورد نظر مطمئن شده و سپس به صورت حضوری به فروشگاه اینتکس مراجعه کرده و خرید خود را نهایی کنید. به دلیل تنوع بالایی که بین بگ ها دارند، امکان بازدید تمامی رنگ ها وجود نداشته اما شرکت مستر اینتکس مدل های مورد نظر را با رنگبندی مختلف در وبسایت خود به نمایش گذاشته و حتی می توانید کالیته رنگ را از شرکت دریافت کرده و رنگ مورد نظر خود را جهت تولید سفارش دهید. تولید یک مبل بین بگ در کوتاه ترین زمان انجام شده و قابلیت تحویل حضوری و یا ارسال به تمامی نقاط ایران را خواهد داشت.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...