معرفی استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته عمیق

استخر پیش ساخته عمیق

استخر پیش ساخته عمیق یکی از بزرگترین استخر آماده و پرتابل تولید شده توسط برند هایی همچون اینتکس و بست وی بوده که در ابعاد و ظرفیت های مختلفی توسط نمایندگی اینتکس عرضه می شود. این نوع استخر ها نه تنها برای تفریحات آبی و آب درمانی بلکه برای شنا نیز مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو محدودیت سنی نخواهند داشت. مدل های مختلفی از نظر طراحی ظاهری و نوع ساختار بدنه در استخر پیش ساخته عمق دار تولید شده که در ادامه به شرح بیشتری از آنها خواهیم پرداخت.
استخر پیش ساخته آماده

استخر پیش ساخته آماده

استخر پیش ساخته آماده مناسب برای استفاده در ویلا و حیاط و باغ و استخر پرتابل برای حیاط که در نمایندگی فروش محصولات بادی و پیش ساخته مستر اینتکس عرضه شده است. در ادامه به توضیح درباره مزایا و معایب این دسته بندی از محصولات خواهیم پرداخت تا در هنگام انتخاب استخر برای فضای موردنظر خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
احداث استخر پیش ساخته

احداث استخر پیش ساخته

احداث استخر پیش ساخته یکی از دغدغه های خریداران و مصرف کنندگان انواع استخر آماده پیش ساخته محسوب شده که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت. روش نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته در مدل های مختلف کمی متفاوت بوده و نیاز به شناخت کافی از ساختار بدنه اصلی استخر، ساختار فریم و پایه ها می باشد. گرچه همراه تمامی استخر قابل حمل اینتکس و بست وی دفترچه راهنما تعبیه شده اما نصب مدل های فریمی بزرگ معمولا توسط نصاب فروشگاه اینتکس صورت می گیرد.
معرفی انواع استخر ایزی ست پیش ساخته

معرفی انواع استخر ایزی ست پیش ساخته

استخر ایزی ست پیش ساخته، متفاوت ترین مدل از سری استخر پیش ساخته آماده و قابل حمل محسوب شده که از نظر ساختار بدنه بخصوص از نظر نصب دارای تفاوت های محسوسی با مدل های فریمی می باشد. استخر ایزی ست به استخر پیش ساخته اتوماتیک معروف بوده زیرا که روش راه اندازی آنها بسیار راحت تر و سریع تر می باشد. امروزه تنوع این استخر ها توسط دو شرکت اینتکس و بست وی افزایش داشته به همین دلیل موجب افزایش بازه انتخاب مصرف کنندگان بر اساس سلایق خود شده است. در این مطلب قصد داریم به معرفی کلی استخر ایزی ست بپردازیم تا راهنمای مناسبی جهت شناخت و خرید آنها برای شما باشد.
استخر پیش ساخته خانگی

استخر پیش ساخته خانگی

استخر پیش ساخته خانگی یکی از محصولات پرکاربرد در زمینه استخر های پیش ساخته می باشد که بسیاری از کاربران قصد خرید آن را دارند.این استخر ها دارایابعاد متنوع و همچنین کیفیت های متفاوت نیز می باشد که هر یک نیز دارای ویژگی های متفاوتی نیز می باشند که در ادامه به توضیح درباره آن ها خواهیم پرداخت.
تفاوت استخر بادی و پیش ساخته‌

تفاوت استخر بادی و پیش ساخته‌

تفاوت استخر بادی و پیش ساخته‌ یکی از سوالات پرتکرار کسانی می باشد که آشنایی با محصولات بادی و پیش ساخته برند اینتکس و بست وی نداشته و نیاز به یک استخر برای تفریحات آبی و شنا برای فضای مورد نظر خود دارند. در این مقاله سعی در توضیح انواع این استخر ها و مزایا و معایب و کاربرد هر یک از آنها خواهیم پرداخت.
تفاوت استخر پیش ساخته برزنتی و فایبرگلاس

تفاوت استخر پیش ساخته برزنتی و فایبرگلاس

تفاوت استخر پیش ساخته برزنتی و فایبرگلاس می تواند راهنمای مناسبی برای خریداران انواع استخر های پیش ساخته باشد تا بتوانند به نسبت کاربرد بهترین کالا و مناسب ترین نوع استخر را برای خود انتخاب کنند. در این مقاله سعی در توضیح مزایا و معایب هر دو استخر و تفاوت های آنها خواهیم کرد.
استخر پیش ساخته داخل زمین

استخر پیش ساخته داخل زمین

استخر پیش ساخته داخل زمین می تواند یک ایده بسیار عالی برای داشتن استخر با ابعاد متنوع و دلخواه در ویلا و یا باغ باشد اما در حقیقت می توان گفت این نوع استخرها دارای معایب مشخصی نیز می باشند که می توانند بسیاری را از انجام اینکار صرف نظر کنند. راه های جایگزین کم هزینه و کم دردسرتر برای ایجاد استخر در فضای دلخواه شما وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
قیمت انواع استخر پیش ساخته اینتکس

قیمت انواع استخر پیش ساخته اینتکس

استخر پیش ساخته پر فروش ترین و مقرون به صرفه ترین استخر آماده تولید شده توسط برند هایی همچون اینتکس و بست وی بوده که توسط فروشگاه مستر اینتکس در مدل های مختلف از نظر ابعاد، طراحی بدنه و متریال عرضه می شود. در این مقاله قصد داریم به قیمت استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی در مدل های متفاوت بپردازیم تا آشنایی لازم را با قیمت انواع استخر توکار و روکار داشته باشید.
معایب استخر پیش ساخته

معایب استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته یکی از پر فروش ترین و مقرون به صرفه ترین استخر آماده و قابل حمل موجود در بازار بوده که امروزه از آنها برای تفریحات آبی، پرورش ماهی و ذخیره آب استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل معایب استخر پیش ساخته بپردازیم و با مزایای آنها مقایسه ای را انجام دهیم تا اطلاعات بیشتری قبل از خرید داشته باشید.
استخر پیش ساخته فایبرگلاس توکار

استخر پیش ساخته فایبرگلاس توکار

استخر پیش ساخته فایبرگلاس توکار، یکی از مقاوم ترین و با کیفیت ترین استخر پیش ساخته قابل حمل و ثابت عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس بوده که برای تفریحات آبی، شنا، پرورش ماهی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. این استخر ها ابعاد و ظرفیت های متفاوتی داشته و در مدل های گرد و مستطیلی تولید می شوند تا بازه انتخاب خریداران را بر اساس نیاز های خود افزایش دهد.
استخر پیش ساخته با ارتفاع زیاد

استخر پیش ساخته با ارتفاع زیاد

استخر پیش ساخته با ارتفاع زیاد، از بزرگترین استخر پیش ساخته آماده و روکار عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس محسوب شده که در ابعاد متفاوتی تولید شده اند تا بازه انتخاب مصرف کنندگان را بر اساس نیاز های خود افزایش دهند. استخر پیش ساخته بلند توسط برند اینتکس و بست وی تولید شده و به همراه لوازم جانبی کاملی توسط فروشگاه مستر اینتکس عرضه می شوند. در ادامه مطلب به بررسی این نوع استخر آماده و قاب حمل خواهیم پرداخت...
استخر پیش ساخته ایرانی یا خارجی؟

استخر پیش ساخته ایرانی یا خارجی؟

استخر پیش ساخته امروزه یکی از مقرون به صرفه ترین استخر آماده و پرتابل عرضه شده توسط برند هایی از جمله اینتکس و بست وی و همچنین برند های ایرانی بوده که می توانند علاوه بر موارد تفریحی و شنا، به عنوان استخر پیش ساخته پرورش ماهی و کشاورزی نیز استفاده شوند. استخر پیش ساخته خارجی در دو برند اینتکس و بست وی به دلیل کیفیت بالای خود بسبار مقرون به صرفه تر از مدل های ایرانی بوده، زیرا مدل های ایرانی از متریال سنگین تر با طول عمر کمتر، نصب بسیار دشوار و همچنین اشغال فضای زیاد برخوردار می باشند. در ادامه مطلب به مقایسه بیشتر این دو استخر خواهیم پرداخت.
استخر پیش ساخته و پرتابل چیست؟

استخر پیش ساخته و پرتابل چیست؟

استخر پیش ساخته و پرتابل یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات تفریحی آبی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس در مدل های متنوع از نظر ابعاد، طراحی و نوع ساختار بدنه بوده که نه تنها برای تفریحات آبی و شنا، بلکه برای پرورش ماهی و کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استخر پیش ساخته قابل حمل به دلیل امکان نصب به روش توکار و روکار در میان پر کاربرد ترین مدل ها قرار گرفته و در کنار قیمت بسیار مناسب خود نسبت به احداث استخر بتنی، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
بهترین نوع استخر پیش ساخته

بهترین نوع استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته پر کاربرد ترین و بزرگ ترین لوازم تفریحی آبی عرضه شده توسط نمایندگی اینتکس در مدل های بسیار متنوع بوده که امروزه از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. یک استخر پیش ساخته می تواند با توجه به مزیت های خاص خود بسیاری از نیاز های افراد را در زمینه های تفریحی و حتی کاری بر طرف سازد بنابراین برای رسیدن به بهترین استخر پیش ساخته می بایست نکات ذکر شده در این مقاله را در نظر گرفته و یا از همکاران ما مشاروه لازم را بگیرید تا به بهترین مدل از استخر پیش ساخته ویلایی روکار و توکار دست پیدا کنید.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...