اگر قصد خرید تشک بادی اینتکس دارید و در انتخاب تشک بادی با کارایی، کیفیت و مقاومت بالا هستید پیشنهاد می شود که این مقاله را تا آخر مطالعه کنید تا به شما بهترین تشک بادی اینتکس موجود در ایران را معرفی کنیم تا بتوانید خریدی خوب و با اطلاعات درست و کافی داشته باشید.

تشک بادی این روزها به عنوان یک محصول پر کاربرد در بین عموم مردم مورد استفاده قرار میگیرد. اگر در منزل خود نیاز به تشک بادی مهمان و یا تشک خواب اصلی دارید این سری محصولات می تواند به صورت کامل نیاز شما را بر آورده کند و البته اگر اهل مسافرت و کمپینگ هستید به شما پیشنهاد می شود که حتما قبل از سفر خود تشک بادی مسافرتی تهیه کنید، زیرا خوابی راحت و آسوده را برای شما به ارمغان می آورد. تشک بادی های تولید شده توسط اینتکس همگی دارای یک سری ویژگی های معمول می باشند که عبارت اند از، قابلیت حمل آسان، مقاومت بالا، کیفیت ساخت خوب، اشغال فضای بسیار کم و قابلیت تعمیرات. در ادامه قصد داریم تعدادی از تشک بادی های اینتکس را جز پرفروش ترین و بهترین تشک بادی ها هستند به شما معرفی کنیم و توضیحات مختصر و مفیدی را راجع به محصولات معرفی شده به شما عزیزان ارائه دهیم.

بهترین تشک بادی اینتکس

تشک بادی ۱ نفره الیاف دار اینتکس مدل 64101

همانطور که از نام این تشک بادی پیداست مناسب برای استفاده یک نفره می باشد که ابعادی برابر با 191 سانتی متر به طول، 25 سانتی متر به ارتفاع و 99 سانتی متر به عرض می باشد. با خرید تشک بادی یک نفره الیاف دار اینتکس می توانید آن را در منزل و یا در مسافرت از آن استفاده کنید. بر خلاف تعداد کثیری از تشک بادی ها که تنها باد داخلش هست این تشک بادی دارای الیاف مصنوعی می باشد که خوابی راحتتر و مقاومت بالا تری را برای شما به ارمغان می آورد. این تشک بادی اینتکس از PVC ساخته شده است که رویه جیر ضد تعریق دارد که خوابی راحت را برای شما به ارمغان می آرود. این تشک بادی در چندین ابعاد مختلف ساخته شده است که مدل دو نفره ی این تشک بادی با کد 64103 ساخته شده است. تشک بادی 2 نفره اینتکس الیاف دار مدل 64103 دارای همین مشخصات می باشد با این تفاوت که ابعاد این تشک بادی برابر است با 203 سانتی متر به طول، 152 سانتی متر به عرض و ارتفاعی برابر با 25 سانتی متر دارد مدل یک نفره تشک بادی اینتکس دارای تحمل وزنی برابر با 140 کیلوگرم دارد و مدل تشک بادی دو نفره اینتکس دارای تحمل وزنی برابر با 273 کیلوگرم دارد در حالت جمع شده این محصول فضای بسیار کمی را اشغال میکند که به راحتی می توانید آن را در کوله پشتی خودتان حمل کنید لازم به ذکر است اتصالات این تشک بادی به صورت طولی می باشد که خوابی راحت تر را برای شما به ارمغان می آرود و همچنین موجب گردش هوا در بین بدن شما و تشک می شود که از تعریق شما جلوگیری میکند. برای باد کردن این تشک بادی باید از پمپ باد مخصوص محصولات بادی استفاده کنید. این پمپ باد را می توانید از فروشگاه مستر اینتکس خریداری کنید.


بهترین تشک بادی اینتکس

تشک بادی کمپینگ 2 نفره اینتکس عرض 127 مدل 67999

اگر به دنبال  تشک بادی مخصوص چادر برای استفاده در کمپینگ و گردشگری هستید ما این تشک را به شما پیشنهاد میدهیم این تشک بادی دارای مقاومت بسیار عالی می باشد جنس بدنه ی این تشک بادی از پی وی سی برزنتی ساخته شده است که در برابر فشار و آسیب دیدگی بهترین عملکرد را نشان میدهد البته رویه ی این محصول از جیر ضد تعریق ساخته شده است که خوابی راحت را برای شما به ارمغان می آورد بر روی این تشک بادی مسافرتی بالش سر خود نیز قرار گرفته شده است که به صورت جداگانه از تشک بادی باد می شود. ابعاد این تشک بادی مناسب برای استفاده در داخل چادر مسافرتی و چادر کوهنوردی 2 نفره می باشد ابعاد این محصول برابر است با 197 سانتی متر به طول، 127 سانتی متر به عرض و ارتفاعی برابر با 24 سانتی متر که به راحتی در یک چادر مسافرتی دو نفره قرار میگیرد. عرض چادر مسافرتی حدودا 150 سانتی متر می باشد که با استفاده از این تشک بادی 13 سانتی متر می توانید از درب چادر فاصله ایجاد کنید.این تشک بادی کمپینگ تحمل وزنی برابر با 273 کیلوگرم دارد که وزنی عالی مناسب برای استفاده دو نفر می باشد.ابعاد بسته بندی تشک بادی دو نفره اینتکس برابر با 20×30 سانتی متر بوده که به راحتی در انواع کوله پشتی کوهنوردی قرار میگیرد. شایان ذکر است که از این تشک می توانید در منازل خود نیز استفاده کنید. استفاده از تشک بادی در مسافرت و کمپینگ این امکان را برای شما ایجاد میکند که از سطح زمین با فاصله بخوابید و از نفوذ سرما و رطوبت به بدنتان جلوگیری کنید. گفتنی است که این تشک بادی در ابعاد های مختلفی ساخته شده است که عبارت اند از تشک بادی کمپینگ اینتکس عرض 72 مدل 67998، تشک بادی کمپینگ اینتکس عرض 67 سانتی متر مدل 67997. با توجه به نیازتان می توانید یکی از این تشک ها خریداری و در مسافرت و یا در منزل از آن استفاده کنید.

 

بهترین تشک بادی اینتکس

تشک بادی دو نفره اینتکس با پمپ برقی مدل 64147

استفاده تشک بادی در منزل این امکان را برای شما ایجاد میکند که در صورت عدم استفاده از تشک بادی می توانید آن را جمع کرده و در هر مکانی که دوست داشتید قرار دهید بر خلاف وسایل خواب سنتی این محصول فضای بسیار کمی را اشغال میکند و به همین خاطر جا به جایی و حمل و نقل آن بسیار ساده و آسان می باشد و یا در صورت لزوم می توانید آن را در مسافرت کمپینگ و یا هتل خود ببرید. از مزیت های این تشک بادی نسبت به بقیه تشک بادی های موجود در بازار می توان به وجود پمپ باد بر روی بدنه ی آن اشاره کرد که یک مزیت بسیار عالی برای تشک بادی محسوب می شود با این پمپ باد برقی می توانید تشک بادی خود را باد کنید و یا باد آن را تخلیه کنید و دیگر نیاز به خرید پمپ باد جداگانه ندارید. ابعاد این تشک بادی برابر است با 137 سانتی متر به عرض، 191 سانتی متر به طول و 25 سانتی متر به ارتفاع که ابعادی مناسب برای تشک بادی دو نفره می باشد شایان ذکر است که با توجه به این ابعاد آن را می توانید در داخل چادر مسافرتی 2 نفره نیز استفاده کنید. این تشک بادی دارای تحمل وزنی معادل 273 کیلوگرم می باشد که دو نفر به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. جنس بدنه ی این تشک بادی همانند اکثر تشک بادی های تولید شده توسط اینتکس از پی وی سی می باشد که رویه آن از جنس جیر می باشد که ضد تعریق و ضد حساسیت بوده. پی وی سی به کار رفته در ساخت این محصول مقاومت بسیار بالایی دارد و از مزیت های آن می توان به قابلیت تعمیر اشاره کرد. این محصول نیز در ابعاد های مختلفی ساخته شده است که عبارت اند از تشک بادی یک نفره اینتکس با پمپ باد مدل 64145 که دارای ابعادی برابر با 191 سانتی متر به طول، 99 سانتی متر به عرض و ارتفاعی برابر با 25 سانتی متر دارد که مناسب برای استفاده یک نفر می باشد و تحمل وزنی برابر با 136 کیلوگرم دارد.


بهترین تشک بادی اینتکس

تشک بادی دو تکه قفل دار اینتکس مدل 67743

این محصول را می توان به عنوان یکی ازجذاب ترین و پرکاربرد ترین تشک بادی عنوان کرد، این تشک بادی دارای ساختاری بسیار جالب می باشد، دو عدد تشک بادی یک نفره به صورت مجزا که می توان آن دو را به یک تخت خواب یک نفره با ارتفاع 46 سانتی متر تبدیل کرد. دو تشک بادی را می توانید به یک دیگر متصل کنید و با روی هم قرار گرفتن هر دو تشک یک نفره یک تخت خواب بادی خواهیم داشت.جنس بدنه ی این تشک بادی از پی وی سی ساخته شده است که کاملا ضد حساسیت و ضد بو می باشد و به دلیل استفاده از رویه ی جیر ضد تعریق نیز می باشد. ابعاد این تشک بادی برابر است با هر تشک بادی 191 سانتی متر به طول، 99 سانتی متر به عرض و ارتفاعی برابر با 23 سانتی متر می باشد که در صورت متصل کردن دو تشک ارتفاع آن دو برابر می شود که تحمل وزن این تشک بادی نسبت به جنس بدنه، ساختار و ابعاد آن برابر با 135 کیلوگرم می باشد، وزن این تشک بادی برابر با 6 کیلوگرم می باشد که وزنی مناسب برای تشک بادی بوده است.از این محصول می توانید در منازل و یا مسافرت استفاده کنید. برای خرید تشک بادی دو قلو تخت شو اینتکس می توانید از فروشگاه اینتکس که نمایندگی اینتکس در ایران می باشد اقدام به عمل آورید.

جمع بندی 

در مطالب بالا 4 مدل تشک بادی را برای شما معرفی کردیم که هر کدام از این محصولات دارای شاخصه ی مخصوص خودشان بودند که آنها را نسبت به تشک بادی های ساخته شده توسط برندهای دیگر متمایز میکند. با خرید تشک بادی می توانید در مسافرت از آن استفاده کنید و یا اگر در منزل از فضای کمی برخوردار هستید و یا نیاز به تشک مهمان بادی دارید می توانید از این محصول استفاده کنید. نمایندگی اینتکس سعی بر این داشته است با ارائه محصولات با کیفیت اینتکس رضایت صد در صدی شما عزیزان را جلب کند. برای خرید تشک بادی و یا استعلام قیمت تشک بادی می توانید از نمایندگی اینتکس مستر اینتکس اقدام به عمل آورید.