معرفی انواع استخر بادی کودک ارزان، در این مقاله قصد داریم تا انواع استخر بادی ارزان که مناسب برای کودکان هستند را برای شما معرفی کنیم تا قبل از خرید بتوانید با اطلاعات جامع و درست محصولی درست را انتخاب کنید.

استخر بادی این روزها به عنوان یک محصول بادی پرطرفدار در بین کودکان می باشد زیرا طراحی های خاص و زیبایی دارد که می تواند نظر کودکان را نسبت به خودش جلب کند. البته شایان ذکر است که استخر بادی دارای کاربرد های دیگر نیزی می باشد در بعضی موارد می توان به عنوان وان بادی داخل حمام و در مواقعی نیز می توان به عنوان استخر بادی توپ از این محصول استفاده کرد. به همین دلیل تولید استخر بادی کودکانه نسبت به سالهای گذشته افزایش و تولیدکنندگان استخر بادی طرح های زیبا و متنوعی را تولید کرده اند تا بتوانند نظر کودکان را نسبت به محصولات خود جذب کنند، در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از استخر بادی کودکانه را با قیمت ارزان برای شما معرفی و شرح دهیم.

همانطور که میدانید استخر بادی ها دارای ابعاد های مختلفی هستند که طبقه بندی استخر بادی بر ابعاد آنها نیز بستگی دارد، به طور مثال استخر های مناسب برای بزرگسالان دارای بزرگترین ابعاد هستند، ارتفاع آنها 46 سانتی متر به بالا می باشد، البته از این استخر بادی کودکان نیز می توانند استفاده کنند و یا به طور مثال استخر بادی مناسب برای کودکان دارای ارتفاع زیر 30 سانتی متر می باشد و در بعضی از محصولات کودکانه دارای کف باد شو هستند.

گفتنی است که ابعاد استخر بادی و طراحی استخر بادی در قیمت آن نیز موثر می باشد، استخر بادی های با ابعاد بزرگ دارای قیمت های بیشتر نسبت به بقیه استخر بادی ها هستند و یا استخر بادی های که دارای طراحی منحصر به فرد و خاصی هستند نیز در قیمت آن تاثیر بالایی دارد.

استخر بادی کودک اینتکس با قطر 61 مدل 57107

استخر بادی نوزاد اینتکساز سری استخر بادی های ساخته شده توسط برند اینتکس می باشد، این استخر بادی دارای طراحی سه لایه و کف باد شو می باشد، لایه های این استخر بادی کودکانه به صورت مجزا نسبت به یک دیگر باد می شوند و همانطور که گفته شد کف این محصول باد شو می باشد که راحتی خاصی را برای کودک شما به ارمغان می آورد، کف این استخر نیز به صورت جداگانه باد می شود. جنس بدنه ی این استخر بادی از پی وی سی ساخته شده است که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد کاملا ضد حساسیت و ضد بو می باشد و هیچ گونه ضرری برای کودک شما ندارد. ابعاد این استخر بادی برابر با 61 سانتی متر به قطر و ارتفاعی برابر با 22 سانتی متر دارد که ارتفاعی مناسب برای استفاده کودکان می باشد، ظرفیت آب این استخر بادی کودکانه نیز برابر با 45 لیتر می باشد. شایان ذکر است که این استخر بادی از سه رنگ شاد ساخته شده است. این محصول با این ویژگی و ابعاد در یک طرح دیگر نیز ساخته شده است که کد این محصول 57106 می باشد، رویه ی این استخر بادی دارای طرح دایناسور است که جذابی خاصی را به ارمغان آورده است.

استخر بادی بچگانه اینتکس با قطر 114 مدل 57412

استخر بادی کودک اینتکس

این استخر بادی نیز توسط شرکت اینتکس تولید شده است، همانطور که میدانید و گفته شده است اینتکس یکی از تولیدکنندگان بزرگ لوازم بادی می باشد که با تولیدات با کیفیت خود نظر بسیاری از کودکان و بزرگسالان را نسبت به خودش جلب کند، ساختار این استخر بادی به صورت سه رینگی می باشد که هر رینگ به صورت جداگانه نسبت به یک دیگر باد می شوند. ابعاد این استخر بادی برابر است با 114 سانتی متر به قطر و ارتفاعی برابر با 25 سانتی متر که مناسب برای استفاده کودکان می باشد. لازم به ذکر است که کف این استخر به صورت باد شو می باشد که راحتی خاصی را برای کودک شما به ارمغان می آورد. به دلیل عمق کم این استخر ایمنی کودک را زمان استفاده بالا رفته است. برای خرید استخر بادی کودک می توانید از فروشگاه اینتکس اقدام به عمل آورید.

استخر بادی کودک اینتکس مدل ۵۷۱۰۰

استخر کودک با کف بادی

یکی دیگر از استخر بادی های ساخته شده توسط برند اینتکس می باشد این استخر بادی دارای ساختار مربعی شکل دارد که به خاطر این طراحی دارای محبوبیت بالایی دربین استخر بادی کودکان می باشد. این استخر دارای کف باد شو می باشد که در هنگام استفاده کودک شما، حس راحتی را به کودک شما القا میکند. این استخر بادی در دو رنگ صورتی و سبز ساخته شده است که در هنگام سفارش می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. ابعاد این استخر بادی برابر با 86 سانتی متر به قطر و ارتفاعی برابر با 25 سانتی متر می باشد. برای خرید این استخر بادی می توانید از نمایندگی اینتکس اقدام به عمل آورید.

استخر بادی هایی که مناسب برای کودکان می باشد دارای ابعادی کوچک و باید ارتفاع آنها کمتر از 30 سانتی متر باشد که کودک شما در هنگام استفاده ایمنی بالایی داشته باشد. که در فروشگاه اینتکس مستر اینتکس می توانید انواع آن را به راحتی خریداری کنید.