چادر بازی کودک یکی از پر فروش ترین لوازم تفریحی تولید شده توسط برند های خارجی و داخلی بوده که در مدل های بسیار متنوعی از نظر طراحی و ساختار بدنه، نوع متریال و ظرفیت عرضه شده است از همین رو موجب افزایش بازه انتخاب خریداران بر اساس نیاز و سلایق خود شده است. چادر بازی کودک در واقع فضایی نسبت کوچک در برابر انواع چادر مسافرتی فراهم ساخته که بهترین گزینه برای تفریحات کودکان در فضای باز و بسته محسوب می شود. برخی از مدل های تولید شده به دلیل ابعاد بزرگ می تواند فضای مورد نیاز برای خواب در داخل چادر بازی را فراهم سازد. فروشگاه مستر اینتکس مدل های متنوعی از انواع چادر بازی کودک را عرضه کرده که از مهمترین آنها می توان به چادر بازی کودک اینتکس، چادر بازی کودک بست وی، چادر بازی کودک ایرانی و ... اشاره نمود. از نظر طراحی و ساختار بدنه مدل هایی همچون چادر بازی فنری، عصایی، اتوماتیک و بادی تولید شده است که در ادامه مطلب به شرح هر یک از مدل های ساختاری خواهیم پرداخت.

چادر بازی کودک فنری دارای فریم های منعطف سرخود و متصل شده به بدنه اصلی بوده که موجب راه اندازی و جمع شدن سریع خواهد شد. این فریم ها در ضخامت های متفاوتی تولید شده که در زمان خرید می بایست دقت لازم را به کیفیت فریم های سرخود داشته باشید. چادر بازی کودک عصایی بر خلاف مدل فنری از فریم و پایه های مجزا برخوردار بوده که به راحتی و در مدت زمان کوتاهی روی بدنه اصلی متصل می شود تا شکل و استحکام لازم را به چادر بازی مورد نظر بدهد. معمولا نوع فریم در این مدل از چادر کودک از فایبرگلاس تولید شده که دارای وزن سبک و مقاوم در برابر فشار می باشد. گفتنی است که در این میان چادر بازی کودک با ساختار ترکیبی فنری و عصایی نیز عرضه شده که از هر دو مدل فریم بهره می برد.

چادر بازی بادی اینتکس

چادر بازی کودک اتوماتیک و خودکار، همانند مدل فنری دارای فریم های سرخود بوده با این تفاوت که این فریم ها منعطف نبوده بلکه توسط بست های مخصوصی که بین فریم ها به کار برده شده امکان تا شدن و جمع شدن در ابعاد کوچک را خواهد داد. آخری ن مدل از چادر های بازی، چادر بازی کودک بادی بوده که کاملا از نظر ساختاری با مدل های ذکر شده قبلی متفاوت می باشد. چادر بازی بادی تماما از پلاستیک PVC وینیل تولید شده و توسط یک یا چند دریچه هوا و به وسیله پمپ باد محصولات بادی راه اندازی و استفاده می شود. تنوع جذاب در مدل های بادشو باعث شده تا طرفداران زیادی را به خود جذب کند. برخی از مدل های بادشو قابلیت استفاده روی آب های کم عمق و آرام مانند استخر ها را به صورت شناور داشته بنابراین یک وسیله بازی آبی نیز محسوب می شود.
در چادر بازی های غبر بادی از متریال پارچه پلی استر و نایلون استفاده شده که پارچه ای سبک و قابل شستشو محسوب می شود. البته به کار بردن از متریال اسپان باند و در برخی پلاستیک های PVC نیز در تولید انواع چادر بازی کودک مشاهده می شود. مدل ظاهری در این نوع محصولات نیز تنوع بالایی داشته که از جمله پر فروش ترین و پر طرفدار ترین آنها می توان به چادر بازی کودک تونل دار، چادر بازی کودک سرخپوستی، چادر بازی کودک کلبه، چادر بازی کودک قلعه و ... اشاره نمود. هر کدام از مدل های نام برده شده دارای قیمت های متفاوتی بوده که نوع متریال نیز در امر قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

چادر بازی سرخپوستی

در انتها می بایست اشاره کنیم که برای خرید چادر بازی کودک می بایست به نوع متریال و نوع طراحی توجه زیادی داشت زیرا که این نوع عامل مهمترین ویژگی هایی بوده که در کیفیت و بر طرف کردن نیاز مصرف کنندگان موثر خواهد بود. فروشگاه مستر اینتکس به عنوان نمایندگی اینتکس مدل های مختلفی از چادر بازی کودک ایرانی و خارجی عرضه کرده که امکان ثبت سفارش به روش حضوری، تلفنی و آنلاین را فراهم خواهد ساخت.