بین بگ یا همان مبل شنی (هپی چیر)، امروزه یکی از پر فروش ترین و پرطرفدارترین لوازم استراحت و خواب محسوب شده که در مدل های متنوعی از نظر متریال، ساختار ظاهری بدنه و ظرفیت توسط فروشگاه اینتکس عرضه می شود. بین بگ تولید شده توسط فروشگاه مستر اینتکس با بهترین متریال و با کیفیت ساخت بالایی عرضه شده و به دلیل تنوع بالای خود بخصوص از نظر رنگبندی، بازه انتخاب مصرف کنندگان را افزایش داده است. فروشگاه مستر اینتکس امکان خرید بین بگ را به سه روش مختلف فراهم ساخته که این روش ها عبارتند از: خرید اینترنتی بین بگ، خرید تلفنی بین بگ و خرید حضوری بین بگ.

هنگام خرید حضوری مبل بین بگ می بایست به چند ویژگی مهم از جمله طراحی و ساختار بدنه، جنس و متریال به کار برده شده در داخل بدنه و قسمت بیرونی آن و همچنین ظرفیت تولید شده توجه داشت. این نوع مبل راحتی در مدل هایی همچون بین بگ گرد، بین بگ بیضی، بین بگ تخت خواب شو، بین بگ پشتی دار و بین بگ زیر پایی دار تولید می شوند که هر کدام با توجه به انتظاری که مصرف کنندگان از یک بین بگ دارند کاربرد داشته باشد بنابراین برخی از مدل ها برای استراحت های کوتاه مدت، برخی برای خواب و برخی نیز برای پذیرایی، مطالعه و بازی های رایانه ای مناسب خواهند بود.

خرید حضوری بین بگ و هپی چیر

مهمترین ویژگی در زمان خرید حضوری بین بگ، جنس بدنه و متریال به کار برده شده در داخل بدنه اصلی می باشد. برخی از بین بگ ها تنها از مواد یونولیتی در داخل بدنه خود بهره می برند که انعطاف پذیری و نرمی بالاتری را ایجاد خواهند کرد. در برخی از مدل های مقرون به صرفه تر نیز در کنار یونولیت، از فوم های خرد شده نیز استفاده می کنند که کمی سفتی بیشتری را به بین بگ می دهد. دقت داشته باشید که بین بگ هایی تنها با متریال یونولیتی، قیمت و کیفیت بالاتری خواهند داشت اما این مورد به نشانه ضعیف بودن کیفیت مدل های ترکیبی نخواهد بود.

از نظر جنس بدنه بیرونی نیز دو نوع پارچه طرح چرم و جیر یا همان مخمل استفاده می شود. مدل هایی که پارچه طرح چرم داشته معمولا بدون آستر داخلی تولید شده و مواد یونولیتی مستقیما در داخل این نوع پارچه توسط درب زیپدار قرار می گیرند در نتیجه قیمت کمتری نسبت به مدل های پارچه ای جیر خواهند داشت. در مدل های جیر و مخمل که خود در دو مدل بدون خزه و خزه دار تولید شده، یک پارچه آستری در داخل بدنه برای حفظ مواد یونولیتی استفاده می شود.

نمایشگاه مبل شنی و خرید بین بگ سفارشی

یک مبل بین بگ می تواند در ظرفیت های یک نفره، دو نفره و حتی سه نفره نیز تولید شود که معمولا مدل های سه نفره به دلیل بازخورد کمتر به صورت سفارشی تولید می شوند. با توجه به اینکه طول عمر یک بین بگ نسبت به انواع مبل بادی بیشتر بوده و قابلیت تعویض و شارژ کردن مواد داخلی را داشته، امروزه ترجیح بیشتری به انواع مبل بادی داده می شود زیرا طول عمر بسیار بالاتری خواهند داشت. جهت خرید حضوری بین بگ پارچه ای و چرمی در مدل و رنگبندی های مختلف می توانید به شماره تلفن و آدرس درج شده در سایت نمایندگی اینتکس مراجعه کنید.