استخر بادی کودک یک محصول بادی پر طرفدار می باشد، این محصول توسط برندهای مخلتفی ساخته شده اند و همچنین به دلیل استقبال بی حد و اندازه عموم مردم از استخر بادی شرکت های تولیدکننده استخر بادی نظیر اینتکس و بست وی طرح های زیبا و جذابی را روانه بازار کرده اند که می تواند نظر هر کودکی را نسبت به خودش جلب کند، در این مقاله قصد داریم انواع استخر بادی کودکان را به شما معرفی کنیم تا خرید استخر بادی برای کودک خود بتوانید ابزار تفریح و شادی آن را فراهم کنید و بتوانید استخر بادی مناسبی را برای کودک خود انتخاب کنید. مستر اینتکس نمایندگی اینتکس می باشد که تمامی محصولات اینتکس و بست وی را با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت به سه روش اینترنتی، تلفنی و حضوری محصولات خود را بفروش می رساند.

استخر بادی کودک اینتکس مدل 57104
از سری استخر بادی های ساخته شده توسط اینتکس می باشد، اینتکس یکی از تولیدکنندگان بزرگ لوازم و محصولات بادی می باشد. این استخر بادی دارای ابعادی برابر با 86 سانتی متر به قطر و ارتفاعی برابر با 25 سانتی متر می باشد که ابعادی مناسب برای استخر بادی کودک می باشد، از این استخر بادی به عنوان وان بادی کودک و یا استخر توپ کودک نیز می توانید استفاده کنید. بدنه این استخر بادی به صورت سه رنگ سه لایه ساخته شده است که هر کدام از این لایه ها به صورت جداگانه باد می شوند و از جنس پی وی سی ساخته شده است که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و همچنین ضد حساسیت و ضد بو می باشد، شایان ذکر است که بدنه محصول قابلیت تعمیر مجدد نیز دارد و به راحتی می توانید در صورت بروز مشکل آن را تعمیر کنید. برای باد کردن استخر بادی می توانید از پمپ دست کوچک استفاده کنید و به راحتی محصول خود را باد کنید. با خرید استخر بادی کودک 57104 می توانید ایام خوشی را برای کودک خود مهیا کنید.

استخر بادی رینگی اینتکس

استخر بادی کودک بست وی مدل 51124
این مدل استخر یکی از پر طرفدارترین استخر بادی های ساخته شده توسط برند بست وی می باشد،بست وی یکی از تولیدکنندگان مطرح محصولات بادی می باشد که محصولات این برند با طراحی های خاص و زیبا روانه بازار کرده است و توانسته نظر بسیاری از کودکان را نسبت به خودش جلب کند. این استخر بادی دارای ابعادی برابر با 122 سانتی متر به قطر و ارتفاعی برابر با 22 سانتی متر که ابعادی مناسب برای استخر بادی کودک می باشد، بست وی در بسته بندی این محصول یک عدد حلقه بادی و یک عدد توپ بادی قرار داده است که زیبایی این محصول را دوچندان کرده است، بر روی بدنه این طرح اقیانوس حک شده است که این استخر بادی را نسبت به بقیه کودکان متمایز کرده است. بدنه این استخر بادی از پی وی سی ساخته شده است که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد، پی وی سی به کار رفته در ساخت این محصول کاملا ضد حساسیت و ضد بو و همچنین دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار آب از خودش نشان میدهد، باد کردن این استخر بادی کودک از طریق انواع پمپ باد صورت میگیرد که پمپ باد ها را نیز می توانید از فروشگاه مستر اینتکس اقدام کنید. برای خرید استخر بادی کودک بست وی می توانید از نمایندگی اینتکس مستر اینتکس اقدام کنید.

استخر بادی با توپ و حلقه


استخر بادی بچه گانه اینتکس مدل 56440
آخرین استخر بادی معرفی شده توسط نمایندگی اینتکس که یکی از بهترین مدل های استخر بادی کودک می باشد 56440 می باشد که این استخر بادی نیز توسط برند اینتکس تولید شده، این استخر بادی یکی از پرفروش ترین محصولات بادی اینتکس می باشد، ساختار کلی استخر بادی مدل 56440 گرد شکل است که ابعادی برابر با 168 سانتی متر به قطر و ارتفاعی برابر با 40 سانتی متر دارد که از این استخر بادی می توانید به عنوان استخر بادی توپ نیز استفاده کنید. استخر بادی 56440 دارای طراحی بسیار خاص و زیبا است که به راحتی می تواند نظر هر کودکی را نسبت به خودش جلب کند. با توجه به ابعاد این استخر بادی می توانید آن را در حیاط منازل، ویلا، داخل حمام و یا در ایوان خانه استفاده کنید. جنس بدنه استخر بادی از پی وی سی ساخته شده است که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. برای خرید استخر بادی بچه گانه اینتکس مدل 56440 می توانید از فروشگاه مستر اینتکس اقدام به عمل آورید، فروشگاه مستر اینتکس تمامی محصولات خود را باضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت بفروش می رساند.

استخر بادی گرد بچگانه